Telefonu sürekli sıfırlama takıntısı nasıl geçer?

furkannyilmazz

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba çok yardımınıza ihtiyacım var... Telefon takıntım var evet yanlış duymadınız psikolojimi bozdu artık yaz ayından beri telefonumda ne zaman bana uygun olmayan şeyler yapsam telefonu sıfırlama isteği geliyor. Sıfırlamayınca sanki birisi telefonun bir ayarlarını kurcalayıp o yaptığım şeyleri log ekranı gibi görebilecek gibi. Yaz ayından beridir her hafta belki telefonumu sıfırlıyorum. Mesela bununla birlikte Gmail'imi de degistiriyorum sürekli sanki Gmail'ime de kayıt oldu yaptığım şey. En basitinden oynadığım oyun! Telefonda yaptığım şeyler oynadığım oyunun sistemine kaydolur diye psikolojim bozuldu. Bugün tekrar bir şeyler yaptım ve telefonumu sıfırlayacak durumda değilim! Her şeyimi siliyorum sanki sıfırlamiş gibi ama sanki Google log sayfası gibi her yaptığımı kayıt ediyor gibi hissediyorum yardım edin. Bıktım hayatım zindan oldu şu an mesela bu yazıyı bile Xiaomi log sayfasında varmış gibi sanki birisi telefonumun anakartlarını sistemini alıp benim ne yaptığımi gorebilecek gibi.

Hocam ilk defa böyle bir şey duydum bence bir psikologa falan görün Allah kurtarsın.

Takıntı yapmışsın. Gerçek olmayan durumları beynin sana gerçekmiş gibi gösteriyor. Psikoloğa gitmeden önce kendince de çözümler bulmayı denemelisin. Sonuçta olay sen de bitiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı