Oyun veya web kodlama ne kadar sürede öğrenilir?

1 yılda junior seviye olabilirsiniz yoğun şekilde çalışırsanız.Sonrasında yine ağır şekilde çalışırsanız ve sizde de yatkınlık varsa 3 yıl civarı bir sürede entry level senior olabilirsiniz.Merdiven altı firmalarda , iş hakkında fikri olmayıp kolaylık basitlik yorumu vs. yapan insanlarla dert sahibi olma durumları ile karşılaşmanız muhtemel senior olma sürecinde.Sonrasında zaten enterprise bir firmaya girip düzgün ortamlarda çalışmaya başlarsınız.Ek olarak diplomanız olmadığı için saygın yerlerden(edX) sertifika almanız ve ingilizce dilinizi geliştirmeniz gerekli.👍
Udemy den sertifika alsam olur mu? EdX ingilizce de.

Matematik! Matematik!
Fizik! Fizik!

Bu iki dersi öğrendikten sonra yazılımda yapamayacağın hiçbir şey yok. Matematiğin içerisine Geometriyi de katalım.

Dostum emin ol ben de seninle aynı durumdayım. Bir sürü alan var ve hangisini seçeceğim konusunda bir türlü karar veremiyorum bu da çalışma konusunda isteksizlik veriyor. Halen kafam karışık. Web, mobil ve oyun geliştirme konuları arasından bir seçime ihtiyacım var. Yolunuz açık olsun, başarı sizinle olur umarım.

Dostum emin ol ben de seninle aynı durumdayım. Bir sürü alan var ve hangisini seçeceğim konusunda bir türlü karar veremiyorum bu da çalışma konusunda isteksizlik veriyor. Halen kafam karışık. Web, mobil ve oyun geliştirme konuları arasından bir seçime ihtiyacım var. Yolunuz açık olsun, başarı sizinle olur umarım.
Hocam karar verdiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı