Oyun yapmak kazançlı bir iş mi?

Siberci07

Hectopat
Daha fazla  
Oyun yapmak kazançlı bir iş mi?

Ünlü ve Türk olarak bir oyun yapımcısı var ve bu oyunun +500 bin TL'den daha fazla kazandırdığını söylüyor oyun sahibine. Bu doğru mu ya da doğru olma ihtimali ne kadar?

Aşağıdaki oyun.

1678627153701.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an bir oyun ekibinde çalışıyorum oyun baya karlı iş her yönden yani aşırı büyük bütçeli bir oyun olmadıktan sonra yaparsın ortalam 200 300 dolar bir bütçede güzel bir oyun çıkarılır ancak kapsamlı olmaz yani çok mini oyun gibisinden o yüzden bir ekipte çalışmak daha iyi ben Efektif ve çizim işlerini yapıyorum herkesin bi alanı var.

500bin TL para değil. Ama emek etmeden kazandığını düşünürsek iyi para.
500 Bin TL nasıl para değil hocam bu parayı kazanmam için kaç yıl çalışmam lazım benim

Şu an bir oyun ekibinde çalışıyorum oyun baya karlı iş her yönden yani aşırı büyük bütçeli bir oyun olmadıktan sonra yaparsın ortalam 200 300 dolar bir bütçede güzel bir oyun çıkarılır ancak kapsamlı olmaz yani çok mini oyun gibisinden o yüzden bir ekipte çalışmak daha iyi ben Efektif ve çizim işlerini yapıyorum herkesin bi alanı var.
200-300 Bin mi yoksa 200-300 Dolar mı sadece anlamadım ?

Bence baya kazancli bir is yani 50 milyon dolara oyun yapiyorlar o oyun gidiyor 20 milyon satiyor 50 dolardan 1 milyar dolar para yapar cok karli cok. ama tutmasi lazim.

Yeni konular

Geri
Yukarı