Oyuna girince ses cihazlarında cızırtı oluyor

Ucuz USB ses kartı alabilirsin. İstersen servise gönder anakartı.
Sistem toplamak benim için yeterince stresli bir durum :D. Sorun olduğundan eminsek mecbur göndereceğim zaten. Ses kartı ile deneyeceğim. UGreen marka var elimde. Ama sorun olsa oyuna girmedende cızırtı olurdu diye düşünüyorum?

Sistem toplamak benim için yeterince stresli bir durum :D. Sorun olduğundan eminsek mecbur göndereceğim zaten. Ses kartı ile deneyeceğim. UGreen marka var elimde. Ama sorun olsa oyuna girmedende cızırtı olurdu diye düşünüyorum?
Yüke bindiğinde cızırtı yapıyor. Bunun iki ihtimali var ya anakart ya ekran kartı. APU sistem olsaydı ekran kartı çıkartıp dene derdim ancak elinde başka kart yoksa o ihtimali eliyoruz. Hazır ses kartı varken dene bakalım.

Yüke bindiğinde cızırtı yapıyor. Bunun iki ihtimali var ya anakart ya ekran kartı. APU sistem olsaydı ekran kartı çıkartıp dene derdim ancak elinde başka kart yoksa o ihtimali eliyoruz. Hazır ses kartı varken dene bakalım.
Ses kartı takınca ses düzeldi. Yazılımla düzeltme imkanımız yok sanırım. :/

Bütçene göre al dostum çoğu aynı chipi kullanıypr zaten. Kaliteli bir şey olsun istersen Kingston HyperX 7.1 bakabilirsin. Ek olarak 60 70 liraya PCI ses kartı alıp anakarta tak elindekini de öne tak bence.
Teşekkürler. Anakartımda 2. pci express yuvası yok bildiğim kadarıyla. Ucuz yollu bi usb ses kartı alacağım.

Gigabyte teknik servisi ile görüştüm az önce. Topraklama hattından vs de olabileceğini söyledi ama deneme şansım yok. Açıkçası bana mantıklı gelmedi o zaman neden oyuna girince oluyor diyince aynı şeyleri yinelemeye başladı bilemeyiz vs gibisinden. Sizce ne yapmalıyım? Anakartta gerçekten problem yoksa 21 iş günü bekletecekler yok yere 1 1 buçuk ay bilgisayarsız kalacağım. Şehir dışında okuduğumdan dolayı başka evde deneme şansım yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı