Oyuna para vermek enayilik midir?

• Konuyu başlatan misaa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 150
  • Görüntüleme 17B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkes kendi cebinden sorumlu ister verir ister vermez ama bana göre P2W oyunlara para vermek yatırmak saçmalık örnek Benin arkadaşların Zula'ya 1500 1000 TL verdiler ama elinideki PC çift çekirdekli sistem sonra ağlıyor niye Benin bilgisayarım yok diye.

PUBG Mobıle'a ciddi anlamda söylüyorum her ay 100 lira yatıran akrabalarım var gerçekten söylüyorum. Oyun ücretsiz,karaktere gelişim sağlamıyor,silahı geliştirmiyor,oynanışa etkisi olan herhangi birşey yok. Ama deli gibi para atıyorlar oyuna niye pembe bir kostüm almak için, silah skinleri alabilmek için. Yatırdıkları paranın haddi hesabı yok o paralar ile çok kaliteli oyunlar alınabilirdi ve düzgün bir oyun oynayabilirlerdi. Hepsi zaten belirli rütbe ve etiketlerden sonra hesabı elden çıkarma peşinde ama hiçbir şekilde anlam veremiyorum. Oyun cidden kötü hani böyle arkadaş ortamına ayak uydurmak için oynamaya çalıştım cidden hiçbir şekilde zevki yok. Oynayanlarda ya rank kasıp hesabı elden çıkarmak için oynuyor ya da video içeriği üretmek için çünkü oyunun kendisini çeken bir yapısı yok. Oyuna para yatırmak enayilik değildir herkes kendi parasını dilediği gibi kullanabilir benim aldığım oyun benim güzel vakit geçirmeme neden olacak zaten bu düşünce de olan kimseyle de muhabbetim olmadı hiçbir zaman o konudan şanslıyım. Sadece ücretsiz ve cidden kötü olan bir oyuna insanların deli gibi para yatırmasına şaşırıyorum.

Eğer paran varsa, enayilik değildir. Ancak 4000-5000 TL maaş alan birisinin de 500-1000 TL'lik oyunlar da alabilmesi pek mümkün değil, korsan da hiç etik değil. Millet olarak ne yapacağız hiç bilmiyorum.

Oyun almak için para vermek enayilik değildir. Çünkü aldığın ürünün karşılığını veriyorsun. Ama oyun içindeki hiç bir işe yaramayan kaplamalara paralar dökmek boşa harcayacak paranız yoksa enayiliktir.

Bu kız videoda Among Us oynuyor ve tabii ki "enayi" gibi oyuna para vermeyeceğim diyor, sizce oyuna para vermek enayilik mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Enayilik geliştiricilere hakkını ödemek değildir, enayilik senin ülkeni batıran yeraltı kaynaklarını ülkeni yönetenleri belirleyerek senden çalan amerikan ekonomisine destek olmaktır. İnsan elinden geldiği kadar buna engel olmalıdır. Oyun oynamamak da bir alternatif, ama çoğumuz keyfiniz konu olduğunda geleceğinizi bile unuttuğumuz için sanırım o kategoriye giriyoruz.

Oyuna para vermek enayilik değildir. Adamlar yıllarca uğraşıp oyun yapıyor yazılım kodluyor bir sürü para ve emek harcıyor ve senden de o oyunu satın almanı bekliyor.

Bu kız videoda Among Us oynuyor ve tabii ki "enayi" gibi oyuna para vermeyeceğim diyor, sizce oyuna para vermek enayilik mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Oyuna para verilir, verilmezden önce videonun mantığını sorgulamak lazım 😄

Bu verilen para yapımcılara emeklerını karşılıyor.
Örnek: sen oyun yaptın çok iyi fakat senin oyununu almıyorlar korsan indiriyorlar böyle düşün.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı