Oyuncak silah nasıl birleştirilir?

• Konuyu başlatan Copp
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 12B
Hocam ben de tam tersi koydum o bahsettiğiniz parçayı bu şekilde şarjör dönmüyordu şimdi dönüyor atayım şimdi size resmini

.
Hocam sizinkinde farklı olabilir altında yay olması lazım taktınız mı o yayı? Bir de sizinkinde olan çıkıntı bende yok. O parçanın ucu direkt mermi yerine gittiği için tersten taktım ben. O parça diğer tarafa takılıyorsa olur sıkıntı olmaz.

Hocam sizinkinde farklı olabilir altında yay olması lazım taktınız mı o yayı? Bir de sizinkinde olan çıkıntı bende yok. O parçanın ucu direkt mermi yerine gittiği için tersten taktım ben. O parça diğer tarafa takılıyorsa olur sıkıntı olmaz.
Taktım hocam tam teşekküllü çalışıyor şuan , hangi çıkıntı hocam fotoda mavi okla gösterdiğim yerden bahsediyorsanız orası sizde de var gördüğünüz gibi tekrar deneyin olur belki çünkü aynı modeller gibi🤔

Dosya Ekleri

• Polish_20230123_233750080.jpg
    Polish_20230123_233750080.jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 129
20230123_232102.jpg

Taktım hocam tam teşekküllü çalışıyor şuan , hangi çıkıntı hocam fotoda mavi okla gösterdiğim yerden bahsediyorsanız orası sizde de var gördüğünüz gibi tekrar deneyin olur belki çünkü aynı modeller gibi🤔
Hocam ben kırmızı yeri bahsettim. Mavi yerdeki uç ile aynı şekilde. Benimkinde yok galiba o. Mermilerin koyulduğu yere değiyor bu sefer de kapanması ve sıkması çok zor oluyor. Ters tarafa koyduğum zaman da çalışıyor sıkıntısız. Aslında yeniden baktım da varmış cidden. Ama boyutu biraz değişik. Fotoğrafa bakınca anlayamadım, kusura bakmayın. Ama sıkıntı yok benimkinde de çalışıyor.
Taktım hocam tam teşekküllü çalışıyor şuan.
Hayırlı olsun hocam. Sıkıntı çıkmazsa güzel.

Eki Görüntüle 1642844

Hocam ben kırmızı yeri bahsettim. Mavi yerdeki uç ile aynı şekilde. Benimkinde yok galiba o. Mermilerin koyulduğu yere değiyor bu sefer de kapanması ve sıkması çok zor oluyor. Ters tarafa koyduğum zaman da çalışıyor sıkıntısız. Aslında yeniden baktım da varmış cidden. Ama boyutu biraz değişik. Fotoğrafa bakınca anlayamadım, kusura bakmayın. Ama sıkıntı yok benimkinde de çalışıyor.

Hayırlı olsun hocam. Sıkıntı çıkmazsa güzel.
Sağolun hocam silahlar kimde hangi pozisyonda mutluysa öyle kalsın o zaman. Sayenizde iki yaramazın hayattaki tek dertleri çözülmüş oldu hiç ihtimal vermemiştim açıkçası bulabileceğime esenlikler diliyorum iyi geceler

Hocam yanlış anlamayın ama bunu reelde bile takmak zor. Buradan anlatarak takabilmeniz hayli hayli zor olur bence.

Yav bende de var ama gece gece bozuldu yapamıyorum, yardım eder misin?

Hocam ben bi türlü yapamadım rica etsem adım adım yapılışı fotolarla anlatırmısınız

Yapamadım ben adım adım fotoğraflarla anlatırmısınız

.

Son düzenleme:
Yav bende de var ama gece gece bozuldu yapamıyorum, yardım eder misin?

Hocam ben bi türlü yapamadım rica etsem adım adım yapılışı fotolarla anlatırmısınız

Yapamadım ben adım adım fotoğraflarla anlatırmısınız

.
Hocam o oyuncak kırıldı. Şuan fotoğraf atamam ama diğer mesajlara da bakarsanız belki yapabilirsiniz. O yay ve tetiği düzgün takarsanız çalışır.

Geri
Yukarı