Etkili oyuncak silah önerisi

Hocam glock olarak hangi marka düşünüyorsunuz.
Hocam kwc gibi duruyor şu anlık, benim amacım çok pahalı olmayan fiyat performans ürünü, ancak şu an çok saçma durum var Türkiye'de ki av sitelerinde stok pek yok, olanlarda uçuk fiyata satıyor, önümüzdeki aylarda artık ne olursa ucuz glock takip edeceğim alırsam yine yazarım buraya. Kwc daha uygun ancak stok olarak umarex daha çok var ve uygun ürünlerinden biri de bu mesela; En ucuz Glock 22 Gen4 Airsoft Havalı Tabanca Bozkurtav.com'da..
Bu üsttekinde hem airsoft hemde havalı tabanca yazıyor, aslında ikisi farklı ancak karıştırılmış gibi geldi benimde pek bir bilgim yok alırken kesinlikle sorulmalı.

Hocam kwc gibi duruyor şu anlık, benim amacım çok pahalı olmayan fiyat performans ürünü, ancak şu an çok saçma durum var Türkiye'de ki av sitelerinde stok pek yok, olanlarda uçuk fiyata satıyor, önümüzdeki aylarda artık ne olursa ucuz glock takip edeceğim alırsam yine yazarım buraya. Kwc daha uygun ancak stok olarak umarex daha çok var ve uygun ürünlerinden biri de bu mesela; En ucuz Glock 22 Gen4 Airsoft Havalı Tabanca Bozkurtav.com'da..
Bu üsttekinde hem Airsoft hem de havalı tabanca yazıyor, aslında ikisi farklı ancak karıştırılmış gibi geldi benim de pek bir bilgim yok alırken kesinlikle sorulmalı.

Hocam ben eğer bir problem çıkmazsa yarın gidip almayı düşünüyorum karar kıldığım marka umarex Avustralya menşe imiş ve blowback özelliği çok kaliteli alınca buraya yazarım ve bir sorunuz olursa cevap verebilirim.

Hocam fotoğrafı yükleyince hata veriyor ama düzeltebilirsem atarım.

Blowback mevcut ayrıca güzel bana kalırsa şimdilik sadece 3 bb atabildim ve etkili

Hocam fotoğrafı yükleyince hata veriyor ama düzeltebilirsem atarım.

Blowback mevcut ayrıca güzel bana kalırsa şimdilik sadece 3 bb atabildim ve etkili.

Bu arada hocam yanınızda mutlaka kimliğinizi götürün ezbere bilmeniz bireyi değiştirmiyor fiziksel kimlik istiyorlar.

hocam modeli ben size link olarak bırakıyorum umarex-beretta-m9a3-4-5mm-havali-tabanca

Ve hocam bayağı etkili 296 km hızla bir çelik bilye geldiğini hayal edin.
Hocam gerçekten güzel gözüküyor, ve 296 km hız da bir havalı tabanca için iyi değerler, iyi günlerde kullanın, bende önümüzdeki aylarda almayı planlıyorum, alırsam buraya yazarım hocam, çok teşekkür ederim ilginiz için.

Hocam gerçekten güzel gözüküyor, ve 296 km hız da bir havalı tabanca için iyi değerler, iyi günlerde kullanın, bende önümüzdeki aylarda almayı planlıyorum, alırsam buraya yazarım hocam, çok teşekkür ederim ilginiz için.

Rica ederim ve bu arada aldığınızda aklınızda bb, tüp tavsiyesi ve temizliği hakkında herhangi bir şey takılırsa sorabilirsiniz umarım istediğiniz modeli temin edersiniz ve size de şimdiden iyi günlere kullanma dileğiyle.

Geri
Yukarı