Oyuncu Hangarı sitesi güvenilir mi?

Bu sistemi gözüm pek tutmadı. Aslında sistem iyi ancak fiyatı çok şüpheli. 5600X + 6700XT bir sistem için çok ucuz değil mi?
Bu dönemi düşündüğümüz zaman ucuz evet. Ama bu sistemde tek fiyat böyle. Diğerleri normal fakat güven vermiyor az önce bir yayıncı linki verilmiş yorumlarda tıkladım benim haberim yok dedi.

O ekran kartı R5 3600le bile darboğaz yapmakta. Mağazadan gidip aldığınızda işlemciyi yükseltip alabiliyorsanız o şekilde alın.

Merhabalar. Ana Sayfa - Oyuncu Hangarı bu siteden RTX 3060 Gaming X Trio alacağım. Sizce güvenilir midir?
Dostum şahsen ilk basta bende güvenemedim dun müşteri hizmetleriyle telefonda görüşmek istediğimi söyledim saat geç olduğu için bana başka birisini yönlendirdiler adamın şahsi telefon numarası adama ben pek güvenemiyorum dediğimde bana dediği şey whatsappdan görüntülü ara sana kimliğimi göstereyim he onada yok dersen mağazamızın adresi belli magazadan alabilirsin dedi açıkçası ben guvendim ama hala almadım
Merhabalar. Ana Sayfa - Oyuncu Hangarı bu siteden RTX 3060 Gaming X Trio alacağım. Sizce güvenilir midir?
Sunuda söyleyeyim paytr ile güvenli ödeme seçeneği sunuyorlar bu fiyatların düşük olma sebebinide sordum mağazamız yeni oldigu icin müşteri kazanmaya çalışıyoruz dedi ben adamla 1 saat telefonda konustum istersen numarasını verebilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı