Oyuncu Hangarı sitesi güvenilir mi?

Dostum şahsen ilk basta bende güvenemedim dun müşteri hizmetleriyle telefonda görüşmek istediğimi söyledim saat geç olduğu için bana başka birisini yönlendirdiler adamın şahsi telefon numarası adama ben pek güvenemiyorum dediğimde bana dediği şey whatsappdan görüntülü ara sana kimliğimi göstereyim he onada yok dersen mağazamızın adresi belli magazadan alabilirsin dedi açıkçası ben guvendim ama hala almadım
Bune saçma iş abi :D görüntülü ara kimliğimi göstereyim falan nasıl bir kurumsallık. Asıl şuan güvenimi tamamen kaybetti. Kesinlikle mağazasına ya da deposuna gidip sistemi test ettirmeden almazdım.

ben de 6700XT li sistemi almayı düşündüm ama siteyi bir türlü gözüm tutmadı. ankara da yaşadıgım için gidip görme şansım da yok maalesef. biri aydınlatirsa sevinirim

Dostum şahsen ilk basta bende güvenemedim dun müşteri hizmetleriyle telefonda görüşmek istediğimi söyledim saat geç olduğu için bana başka birisini yönlendirdiler adamın şahsi telefon numarası adama ben pek güvenemiyorum dediğimde bana dediği şey whatsappdan görüntülü ara sana kimliğimi göstereyim he onada yok dersen mağazamızın adresi belli magazadan alabilirsin dedi açıkçası ben guvendim ama hala almadım

Sunuda söyleyeyim paytr ile güvenli ödeme seçeneği sunuyorlar bu fiyatların düşük olma sebebinide sordum mağazamız yeni oldigu icin müşteri kazanmaya çalışıyoruz dedi ben adamla 1 saat telefonda konustum istersen numarasını verebilirim
Kardeşim bana numarasını atabilir misiniz ben de bi mağazasına gitsem ?

Arkadaşlar bu site dolandırıcı sakın inanmayın şu an verdikleri adresteyim burda öyle bir mağaza yok etraftakilere sorduk kimse böyle bir mağazanın varlığından haberdar değiller, adres verip güven kazanmak amaçları lütfen inanıp alışveriş yapmayın internet sitesi üzerinden.

Geri
Yukarı