Oyuncu İçin Mavi Switch mi Siyah Switch mi?

yani fps oyunlarında (gta 5 assassin creed pubg vb.) black , moba mmo tarzı oyunlarda (lol, dota 2 vs.) blue switch öneriyorsunuz. Neyse o click sesinden daha önemli şeyler varmış. Birde yeni konu açmaya üşendim de hangi klavyeyi önerirsiniz? [motospeed den olsa daha iyi olur fakat diğer markalarda olabilir aklımda mantistek gk2 var (motospeed haricinde)]
Mavi çok sesli bir switch ben 1 senedir siyah kullanıyorum memnunum ama biraz ağır o yüzden alabilirsen kırmızıya yönelmeni öneririm. Ayrıca Outemu switchler çok çabuk bozuluyor özellikle mavi olanlarda ayrı bir hareketli parça olduğundan diğer siwtchlere göre çok daha çabuk bozuluyor mümkünse başka modellere bakmanı öneririm.
yorumlarda öyle bir problem duymadım fakat black switch de alabilirim şuan çünkü genelde fps oyunları oynuyorum moba mmo tarzı oyunlar sıkıcı geliyor

Son düzenleme:
Mantistek hangi switch kullanıyor bilmiyorum ama eğer bütçen yoksa Gateron güzel switchdir kalite olarakda Outemu' dan daha üstündür. Gateron kullanan modellere bakabilirsin ama tekrar söylüyorum bu fiyatlardaki switchlerde Mavi almamaya çalış çabuk sorun çıkartıyorlar.

Mantistek hangi switch kullanıyor bilmiyorum ama eğer bütçen yoksa Gateron güzel switchdir kalite olarakda Outemu' dan daha üstündür. Gateron kullanan modellere bakabilirsin ama tekrar söylüyorum bu fiyatlardaki switchlerde Mavi almamaya çalış çabuk sorun çıkartıyorlar.

Bütçem 50-80 dolar arası fakat bu bütçeye dahil birde mouse alacağım

Son düzenleme:
Mavi çok sesli bir switch ben 1 senedir siyah kullanıyorum memnunum ama biraz ağır o yüzden alabilirsen kırmızıya yönelmeni öneririm. Ayrıca Outemu switchler çok çabuk bozuluyor özellikle mavi olanlarda ayrı bir hareketli parça olduğundan diğer siwtchlere göre çok daha çabuk bozuluyor mümkünse başka modellere bakmanı öneririm.

Aldığın klavyenin marka modeli nedir

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı