Oyuncu İçin Mavi Switch mi Siyah Switch mi?

Hasan_Hüseyin

Hectopat
Başlıkta da gördüğünüz gibi ben motospeed CK108 alacağım fakat 2 seçenek var mavi ve siyah switch genelde siyah oyun mavi yazı için diyorlar ben mavi switch almak istiyorum. Sizce siyah daha mı iyi? Yoksa daha mı kötü?

Mavi çok sesli bir switch ben 1 senedir siyah kullanıyorum memnunum ama biraz ağır o yüzden alabilirsen kırmızıya yönelmeni öneririm. Ayrıca Outemu switchler çok çabuk bozuluyor özellikle mavi olanlarda ayrı bir hareketli parça olduğundan diğer siwtchlere göre çok daha çabuk bozuluyor mümkünse başka modellere bakmanı öneririm.

Kırmızı veya siyah switch işini oldukça görecektir. Eğer mavi switch alırsan karşılıklı görüşmelerde sıkıntı yaşama ihtimalin yüksek. Kırmızı ve siyah switchin basım hissiyatı ve yumuşaklığı blue switche göre daha iyi. Tabi senin kararın.

Arkadaşlar hazır konu açılmışken blue switch istiyorum. O tuşlardaki tokluk hoşuma gidiyor. Yazılımcıyım. Kullanımımın yüzde kırklık kısmı oyun. Önerebileceğiniz 300-600 arası rgb özellikleri çok güzel bir klavye istiyorum. Önerileriniz var mı?

Arkadaşlar hazır konu açılmışken blue switch istiyorum. O tuşlardaki tokluk hoşuma gidiyor. Yazılımcıyım. Kullanımımın yüzde kırklık kısmı oyun. Önerebileceğiniz 300-600 arası RGB özellikleri çok güzel bir klavye istiyorum. Önerileriniz var mı?
Cooler Master MasterKeys Pro L Cheery MX Blue öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı