Siyah Switch vs Mavi Switch

Alperen0

Kilopat
Daha fazla  
Ajazz AK33 alacağım ve bu iki seçenek var. Sizce hangisi? Ayrıca başka önerileriniz varsa onlar da olur. Bütçe en fazla 700 TL.

Ajazz AK33 alacağım ve bu iki seçenek var. Sizce hangisi? Ayrıca başka önerileriniz varsa onlar da olur. Bütçe en fazla 700 TL.

Black Switch'in red Switch'den tek farkı daha fazla ağırlık uygulanamanız lazım red tercih ediyorsanız Black alın.

Amaz tevaz AK33 alın tabii ki.

Hocam arkadaş hangi klavye diye sormamış hangi Switch diye sormuş.

Amaz tevaz AK33 alın tabiki.
Yazdım ama bir şey çıkmadı mesaj troll mü anlayamadım:D

Black Switch'in red Switch'den tek farkı daha fazla ağırlık uygulanamanız lazım red tercih ediyorsanız Black alın.
Daha önce mavi kullandım sadece. Red olsa bu sefer red alacaktım ama siyah ve mavi var. Fazla ağırlık uygulamam gerekecekse yine mavi alayım.

Daha önce mavi kullandım sadece. Red olsa bu sefer red alacaktım ama siyah ve mavi var. Fazla ağırlık uygulamam gerekecekse yine mavi alayım.

O kadar fazla bir ağırlık farkı yok örnek vermem gerekirse mavi 50cn güç uyguluyorsanız siyaha 60cn uygularsanız ama siyahta o algılandığında çıkan klik sesi yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı