Oyuncu koltuğu önerisi

Onur Polat

Picopat
Daha fazla  
Oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum. Boyum 180, kilom 120 civarı. O yüzden kalitesiz alıp sıkıntı yaşamak istemiyorum. Birçok yayıncıların farklı koltukları kullandığını gördüm. Bazıları hawk kullanıyor bazıları zio bazıları xDrive. xDrive oturma yerinin yanları metal olduğundan sıkıştırdığı söyleniyor. Hawk ve zio arasında kaldım. Hawk da çok kalitesizmiş gibi duruyor hiç denemedim ama. Zio kaliteli gibi duruyor ama pahalı da. Yani şu an Hawk 4 bin civarında fiyatlı koltukları varken Zio da 5-6 bin civarı ki kişiselleştirmeye göre değişiyor fiyat. Şu an baktıklarımda ortalama 6000 ile 6500 fiyat aralığına denk geliyor istediğim koltuk. O da biraz sıkıntı çok pahalı. Kararsız kaldığımdan dolayı konu açmak istedim. Bilgisi olan varsa tecrübesi olan yazsın. Kilom ve boyumu hesaba katarak.

Merhaba bende araştırıyorum.
Son olarak bunda karar kıldım. Muhtemelen önümüzdeki günlerde satın alacağım.

Calitte Sporte SRT Sarı Profesyonel Oyuncu Koltuğu

1687368287677.png

Edit : Kusura bakmayın bunu paylaştım ancak bütçe aralığınızı göremedim.

Oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum. Boyum 180, kilom 120 civarı. O yüzden kalitesiz alıp sıkıntı yaşamak istemiyorum. Birçok yayıncıların farklı koltukları kullandığını gördüm. Bazıları hawk kullanıyor bazıları zio bazıları xDrive. xDrive oturma yerinin yanları metal olduğundan sıkıştırdığı söyleniyor. Hawk ve zio arasında kaldım. Hawk da çok kalitesizmiş gibi duruyor hiç denemedim ama. Zio kaliteli gibi duruyor ama pahalı da. Yani şu an hawk 4 bin civarında fiyatlı koltukları varken zio da 5-6 bin civarı ki kişiselleştirmeye göre değişiyor fiyat. Şu an baktıklarımda ortalama 6000 ile 6500 fiyat aralığına denk geliyor istediğim koltuk. O da biraz sıkıntı çok pahalı. Kararsız kaldığımdan dolayı konu açmak istedim. Bilgisi olan varsa tecrübesi olan yazsın. Kilom ve boyumu hesaba katarak.

Yakınlarımda çok fazla Hawk kullanan var fiyatını hak eder diyorlar. Paranız varsa zio almanızı öneririm.

Eki Görüntüle 1830779

yani 6 binin üstüne çıkmadığı sürece genelde aklımdaki bütçeye giriyor 4-5 bin arası. O yüzden hawkdan emin olamadığımdan zioya bakıyorum aslında. Hawk kullanan güvenilir yayıncılarda var tabi elrean gibi veya ebonvion gibi videoyun gibi ama onlarda hawkın pahalı olan future versiyonunu kullanıyor. FAB v6 falan daha uygun fiyatlı hawkın koltuklarında. Dediğiniz koltukta 5 bin civarı oldugundan aslında bütçemin içerisinde gibi duruyor ama işte o marka ve sandalye güvenilir mi özellikle boy ve kilomu hesaba katınca. Onu araştırdınız mı ?

Yakınlarımda çok fazla Hawk kullanan var fiyatını hak eder diyorlar. Paranız varsa zio almanızı öneririm.
Kilom fazla olmasaydı hawkı büyük ihtimal alırdım direkt gözü kapalı fakat şuan kilomdan dolayı bi güvence sorunum var Çanakkalede ikamet ettiğimden burda böyle deneyebileceğim bayi var mı onuda bilmiyorum. Ondan emin olmak istiyorum almadan önce. Hawk güzel ve kumaş future versiyonunu ünlü yayıncılarda kullanıyor ama Fab v6 gibi koltukları pek kullanan görmedim yayıncılardan ve kilolu olan yayıncılar mesela Levo veya jahrein hawk kullanmıyor. Onuda hesaba katıyorum. Aslında ofis sandalyesinede okeyim fakat Can Sungur un önerdiği ofis sandalyeleri bürositler baya pahalı yani en ucuzları zio gaming koltuklarla aynı fiyatta falan.

Oyuncu Koltuğu Gri Renk Rebelx 2k ucuza yok
Kanka fazla ucuz ve markası pek gördüğüm bi marka olmadıgından güvenemiyorum şuan. Bildiğin 4-5 bin arası varsa söyler misin geniş oturma yerli ve kilolu insanlar için önerdiğin koltuk. Maks 6500 çıkabilirim fiyat olarak o da hani maksın maksı zorunda kalmadıkça çıkmayı düşünmüyorum o da zaten sınırım Zio olduğundan ömürlük sandalye

Eki Görüntüle 1830779

Kanka önerdiğin koltukla alakalı youtubede araştırmaya çalıştım video var mı diye hiç kimse o koltukla alakalı inceleme videosu yapmamış bildiğin inceleme videosu tarzı videolar var mı varsa link atar mısın

Son düzenleme:
yani 6 binin üstüne çıkmadığı sürece genelde aklımdaki bütçeye giriyor 4-5 bin arası. O yüzden hawkdan emin olamadığımdan zioya bakıyorum aslında. Hawk kullanan güvenilir yayıncılarda var tabi elrean gibi veya ebonvion gibi videoyun gibi ama onlarda hawkın pahalı olan future versiyonunu kullanıyor. FAB v6 falan daha uygun fiyatlı hawkın koltuklarında. Dediğiniz koltukta 5 bin civarı oldugundan aslında bütçemin içerisinde gibi duruyor ama işte o marka ve sandalye güvenilir mi özellikle boy ve kilomu hesaba katınca. Onu araştırdınız mı ?

Kilom fazla olmasaydı hawkı büyük ihtimal alırdım direkt gözü kapalı fakat şuan kilomdan dolayı bi güvence sorunum var Çanakkalede ikamet ettiğimden burda böyle deneyebileceğim bayi var mı onuda bilmiyorum. Ondan emin olmak istiyorum almadan önce. Hawk güzel ve kumaş future versiyonunu ünlü yayıncılarda kullanıyor ama Fab v6 gibi koltukları pek kullanan görmedim yayıncılardan ve kilolu olan yayıncılar mesela Levo veya jahrein hawk kullanmıyor. Onuda hesaba katıyorum. Aslında ofis sandalyesinede okeyim fakat Can Sungur un önerdiği ofis sandalyeleri bürositler baya pahalı yani en ucuzları zio gaming koltuklarla aynı fiyatta falan.

Kanka fazla ucuz ve markası pek gördüğüm bi marka olmadıgından güvenemiyorum şuan. Bildiğin 4-5 bin arası varsa söyler misin geniş oturma yerli ve kilolu insanlar için önerdiğin koltuk. Maks 6500 çıkabilirim fiyat olarak o da hani maksın maksı zorunda kalmadıkça çıkmayı düşünmüyorum o da zaten sınırım Zio olduğundan ömürlük sandalye

Kanka önerdiğin koltukla alakalı youtubede araştırmaya çalıştım video var mı diye hiç kimse o koltukla alakalı inceleme videosu yapmamış bildiğin inceleme videosu tarzı videolar var mı varsa link atar mısın
Kendi sitesinden blogları inceleyebilirsin.

Blog

Bir çok yayıncının, spor kulübünün bir reklamın koltuğu. Kendine has logosu ve orjinalliği olduğunu düşünüyorum.

Kendi sitesinden blogları inceleyebilirsin.

Blog

Bir çok yayıncının, spor kulübünün bir reklamın koltuğu. Kendine has logosu ve orjinalliği olduğunu düşünüyorum.
Kanka Hawk futureye 6 buçuk vereceğime 5.5 verir zio alırım daha iyi. %10 indirim kodları var yayıncıların. 4D kol desteğine pek ihtiyacım oldugunu düşünmüyorum. Ondan 6 bin olan zio koltuğa koduda girince 5.5 bin falan ediyor 1-2 K daha ucuz hawkdan ve bildiğim kadarıyla hawkdan daha rahat zio venom gaming versiyon.

Geri
Yukarı