Oyuncu koltuğu tavsiyesi

Bütçe
6000

Neleda

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 7500F, Asus Prime x670-P-CSM, İnno3D 4070 Super, Lexar ARES RGB 32 GB (2x16) 6000 MHz CL30, Netac N930E 1 TB, XPG K Mesh Kyber 750W 80+ Gold
180 boy 85 kgyim. Rahat olacak, gıcırdama vb. sorun yaratmayacak bir oyuncu koltuğu almak istiyorum. Biraz araştırdım konulara baktım ama emin olamadım, bana ne önerirsiniz?

ZIO Gaming koltuk kullanıyorum 2 yıldan fazladır. Tık yok daha. Kesinlikle tavsiye ederim. Boy kilomuz yakın hatta biraz daha kg fazlam var senden. Daha önce Hawk ve Calitte kullandım ama belli bir zaman sonra gıcırtıları ve amortisör problemleri çıktı.

180 boy 85 kgyim. Rahat olacak, gıcırdama vb. sorun yaratmayacak bir oyuncu koltuğu almak istiyorum. Biraz araştırdım konulara baktım ama emin olamadım, bana ne önerirsiniz?

Xdrive 15'li Pro oyuncu koltuğu olanı tavsiye etmiyorum. Hadi ben ağırım otururken gıcırtı yapıyor diyelim, 75 kg yeğenimde var oda gıcırtıyor. Ayrıca rengi erken soldu. Çok da rahat değil.

Dostlar tavsiyeler için teşekkürler. Hawk hakkında çok olumsuz yorum gördüm hangi modelleriydi hatırlamıyorum yine de tavsiye eder misiniz ? Ziolar ve exvegalar dikkatimi çekti bu markaları tavsiye eder misiniz ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı