Oyuncu kulaklığı tavsiyesi

Bütçe
9000

Imperius

Kilopat
Daha fazla  
İyi akşamlar. Corsair Void Elite RGB Wireless kulaklığımı arkadaşıma sattım SS kulaklık almak istiyorum. 7+ ile çok farkını göremedim ciddi farkı var mı? Arctic Pro Wireless baktım fakat şimdi Nova serisi de çıkmış fakat o biraz daha pahalı. SS kulaklık öneriniz var mı? Kullanan veya bilen arkadaşlar yönlendirirse çok mutlu olurum.

7+ düşünebilirsiniz incelemelerine bir göz atın kapsamlı ve kaliteli kulaklık. Uzun yıllar üzmez. Arctis 5'imi satabilirsem direkt alacağım.

İyi akşamlar. Corsair Void Elite RGB Wireless kulaklığımı arkadaşıma sattım SS kulaklık almak istiyorum. 7+ ile çok farkını göremedim ciddi farkı var mı? Arctic Pro Wireless baktım fakat şimdi Nova serisi de çıkmış fakat o biraz daha pahalı. SS kulaklık öneriniz var mı? Kullanan veya bilen arkadaşlar yönlendirirse çok mutlu olurum.
G pro X 2.

Neden sattınız ki? ben şu anda kablolusunu kullanıyorum void'in. gayet güzel.

İyi ses kasmak için alacaksanız kulak içi alın derim. Kulak üstü alacaksanızda Logitech Pro X kulak üstü olarak bana göre en iyisi.

Neden sattınız ki? Ben şu anda kablolusunu kullanıyorum Void'in. Gayet güzel.

Çok güzel parasının ötesinde bir ürün fakat bir üst kademeye çıkmak istiyorum donanımda o yüzden.

İyi ses kasmak için alacaksanız kulak içi alın derim. Kulak üstü alacaksanızda Logitech Pro X kulak üstü olarak bana göre en iyisi.

Logitech'in ürünlerini sevmiyorum. SS alacağım kararım bu ama dediğim Arctis Pro biraz eski ama harika nitelikte bir ürün şu an bunun araştırmasındayım. Tekrar corsair alıcaktım HS80 MAX yeni çıkan ürününü fakat stok tedariği yok.

Çok güzel parasının ötesinde bir ürün fakat bir üst kademeye çıkmak istiyorum donanımda o yüzden.

Logitech'in ürünlerini sevmiyorum. SS alacağım kararım bu ama dediğim Arctis Pro biraz eski ama harika nitelikte bir ürün şu an bunun araştırmasındayım. Tekrar corsair alıcaktım HS80 MAX yeni çıkan ürününü fakat stok tedariği yok.
Nedense bu ürünü pek önermiyorlar. oysaki ben çok övgüler duymuştum bu ürün hakkında.

Logitech'in ürünlerini sevmiyorum. SS alacağım kararım bu ama dediğim Arctis Pro biraz eski ama harika nitelikte bir ürün şu an bunun araştırmasındayım. Tekrar Corsair alacaktım HS80 Max yeni çıkan ürününü fakat stok tedariği yok.

Logitech'in G PRO X modeli konfor konusunda belki biraz ağrı yapabilir kulağa uzun kullanımda fakat ses kalitesi konusunda bayağı iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı