Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

Mertb4kiee

Kilopat
Daha fazla  
Geçenlerde Razer Kraken Chroma V2 kulaklığımı bozduğumdan yenisine ihtiyacım var ve almışken eskisinden de iyisini arıyorum. Arctis Pro ve Game Zero/One modellerini düşünüyorum ama biraz tuzlu fiyatlar bundan ötürü eğer beni pişman etmeyecekse Arctis 7 ve GSP 350 modelleri de aklımda. Game Zero ve One modelleri arasındaki farkı da merak ediyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayardan film izlemiyorum müziği de oyun aralarında dinliyorum bundan dolayı benim için önemli etkenler değil. Arctis PRO ile karşılaştırılabilir mi?

Yanlış bilmiyorsam Game One/Zero arasındaki fark ses izolasyonu. Game One modelinin ses kalitesi Zero'ya kıyasla biraz daha iyi. Arctis 7 ile GSP 350 arasında kaldıysan eğer Sennheiser'dan şaşma derim.

Ben şahsen GSP350'nin düz Arctis Pro modelinden daha iyi kalitede olduğunu düşünüyorum. Fiyat olarak karşılaştırma yapmak mümkün fakat ses kalitesi adına konuşursak amaç oyun ise arada yer alan fiyat farkını pek hissedemezsiniz.

Game One open back, Game Zero closed back. Kısacası Game One daha geniş ses aralığı sunuyor öbür taraftan Game Zero daha iyi ses yalıtımı sunuyor. Game One'ın open back olmasından gelen bir ses kalitesi artısı var.

Arctis 7 GSP 350'in yanından geçebilecek bir kulaklık değil. Öncelik sıranız Game modelleri > GSP 350 > Arctis 7 olmalı.

Arctis PRO ve Game Zero/One arasındayım ama Game Zero için ses kartı gerekli diyorlar anakartımın ses kartı yeterli olur mu? (Gigabyte AB350M Gaming 3)

Yanlış bilmiyorsam Game One/Zero arasındaki fark ses izolasyonu. Game One modelinin ses kalitesi Zero'ya kıyasla biraz daha iyi. Arctis 7 ile GSP 350 arasında kaldıysan eğer Sennheiser'dan şaşma derim.

PC oyunları için Game Zero’nun daha iyi olduğunu duymuştum. Arctis Pro mu yoksa bu Game Zero/One modellerini tercih etmeliyim? Eğer Game Zero/One ise harici ses kartı almama gerek var mı?

PC oyunları için Game Zero’nun daha iyi olduğunu duymuştum. Arctis Pro mu yoksa bu Game Zero/One modellerini tercih etmeliyim? Eğer Game Zero/One ise harici ses kartı almama gerek var mı?
Bütçe sıkıntın yoksa Game One tercih etmen daha mantıklı. Ses kartı şart değil fakat anakartın ses yongası tatmin etmezse 250 TL civarında ses kartı alabilirsin. Game One 50 Ohm empedans değerine sahip diye biliyorum. Ses kartı ile daha çok tatmin edecektir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı