Oyuncu laptopu yerine normal laptop mu alınmalı?

Nisa999999

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakında laptop alacağım ve kararsız kaldım. Gaming almayı düşünüyorum ama ne yazik ki bir süre sonra tasarımsal sıkıntılar yaşayacağımı düşünüyorum fan sesi vb. ama bir de batarya var oyuncu laptopunda batarya 2-3 saat falan bana uzun ömür lazım. Hangisini seçmeliyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle aman aman bir güç isteyen oyun oynamayacaksan batarya gibi özellikler önemliyse Gaming olması şart değil.

Arkadaşlar yakında laptop alacağım ve kararsız kaldım. Gaming almayı düşünüyorum ama ne yazik ki bir süre sonra tasarımsal sıkıntılar yaşayacağımı düşünüyorum fan sesi vb. ama bir de batarya var oyuncu laptopunda batarya 2-3 saat falan bana uzun ömür lazım. Hangisini seçmeliyim.
Oyun oynamayı hiç düşünmüyorsanız elbette gaming almayın. Ama ileride muhtemelen değişeceği için bir gaming laptopu alacaksınız. Ağırlığından dolayı götürme işleriniz var ise, düz alın. Ayrıca batarya konusunda da ayrı rahat edersiniz. Ama okul için yapacağınız program vs ağır ise düze bulaşmayın.

Ne yapmak istiyorsan ona uygun al, oyun oynamayacaksan, tasarım, içerik üretmeyeceksen oyuncu laptopu gereksiz masraf senin için 6-7 bin liralık laptoplarda işini görecek.

Geri
Yukarı