Oyuncu mouse önerisi

Devam edin. Kullanabilirsiniz. Ama önermeyin. Logitech ürün olarak çöp şeyler üretmekten başka bir şey yapmıyor. 700 TL falan o fareye veren varsa şüphe ederim. 130 TL civarına alınan Xotran'ın sensörü bile paramparça ediyor. 3327.

Çoğu profesynel oyuncunun tercihi Logitech olduğu için ve kullandığım için fikrinizi doğru bulmuyorum ve önermeye devam edeceğim siz gidip Razer önerin ki bana göre Razer = Logitech.

Sensör olarak farkı yok diye biliyorum. 30000 DPI'da oynayacak haliniz yok. Dav3 Pro ve normali harika bir Coating'e sahip. Tereddütsüz alabilirsiniz. Wired olanı için 2000 TL iyi.

Shape alışkanlığı falandır. Ya da para kazanmak için.

Tamamdır wired olanı 1700'e var galiba şu an onu alacağım o zaman teşekkür ederim.

Çoğu profesynel oyuncunun tercihi Logitech olduğu için ve kullandığım için fikrinizi doğru bulmuyorum ve önermeye devam edeceğim siz gidip Razer önerin ki bana göre Razer = Logitech.

Onu da değerlendirmelerime alacağım dav3 ve G PRO X speedlight ikisine de bakacağım halihazırda Razer ürünleri de kullandığım için kendimi Razer'a daha yakın hissediyorum o yüzden Logitech ihtimali bir tık düşük kalıyor hocam ya ama dav3'te fena değil galiba arkadasin dedigi gibi size de teşekkür ederim.

Tamamdır wired olanı 1700'e var galiba şu an onu alacağım o zaman teşekkür ederim.

Onu da değerlendirmelerime alacağım dav3 ve G PRO X speedlight ikisine de bakacağım halihazırda Razer ürünleri de kullandığım için kendimi Razer'a daha yakın hissediyorum o yüzden Logitech ihtimali bir tık düşük kalıyor hocam ya ama dav3'te fena değil galiba arkadasin dedigi gibi size de teşekkür ederim.
Palm tutuyorsanız direkt akar DeathAdder. GPX safe shape fakat ergo kadar değil. Claw tutuyorsanız Viper V2 Pro.

Geri
Yukarı