Oyuncu odasında bulunması gerekenler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yolun Yolcusu

Hectopat
Evet arkadaşlar. Mesela benim odamda bir PC masası üstünde sistemim duvarda sadece 2-3 oyun tablosu var. Pek şırıl şırıl bir şey yok açıkcası. Sizde bunlara ekstaradan ne var ya da nelerin olması gerektiğini düşünüyorsunuz umarım bu konu tutar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Işıglı mısıglı kasa, ışıglı mısıglı monitör, ışıglı mısıglı klavye, ışıglı mısıglı mouse, ışıglı mısıglı kulaklık, ışıglı mısıglı mousepad, ışıglı mısıglı kulaklık standı, ışıglı mısıglı oyuncu koltuğu, ışıglı mısıglı ses sistemi, Arcibi ledler, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, klima.

Kasa+Monitör+Klavye ve Mouse+harici hoparlör. Gerisi hikaye.

Geniş bir mousepad çok rahat oluyor.
Masanın arkasına led döşeyebilirsiniz karanlıkta oyun deneyimini arttırmak için.

Hocam oyuncu dediğin kişi için : Kasa, monitör, mouse, mousepad, klavye yeterli. Ha! şunu da unutmayalım birazda bilek lazım :).
Benim PC salonun ortasında. Koltuk, askı var🤮
Hocam benimki de salonda fakat yerim iyi sol tarafı duvara yaklaştırdım ama ne olur ne olmaz biraz boşluk bıraktım kasayıda sağ tarafa koydum kolduğun hemen yanına masam şimdilik küçük fakat yakın zamanda değiştirmeyi düşünüyorum üşenmezsem fotoğraf koyarım :).

Mesela 10-20 TL'ye işlemci veya herhangi bir şey alıp dekor yapabilirsiniz. Yada kulaklık standı alabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı