Oyuncular Windows 10’dan 11’e geçiş yapmak istemiyor!

8.1'de kullandım ama bilgisayarım o zamanlar pek iyi değildi çok deneyim edemedim maalesef :D Windows 7 benim için zirvedir.
En başta Windows 7 ile başladım. Benim için çok iyiydi. Ama artık bu dönemde yeni programları ve oyunları kaldırmadığı için çok işime yaramadı.

Yok dostum oda güzel değil. Windows 10'da görev çubuğunu istediğin yere koyabilirken Windows 11'de nasıl hareket ettiremiyoruz aklım almıyor.
Hiç Win11 kullanmadım. İnternetten gördüğüme göre o güzeldi. Bu mesajdan sonra artık hiç sevmiyorum.

İlk zamanlar Windows 10'un makyajlı haliydi şimdi de öyle birkaç ufak tefek değişiklikler hariç.
Bir de artık ne kadar güncelleme getirseler o kadar batırıyorlar.

En başta Windows 7 ile başladım. Benim için çok iyiydi. Ama artık bu dönemde yeni programları ve oyunları kaldırmadığı için çok işime yaramadı.

Hiç Windows 11 kullanmadım. İnternetten gördüğüme göre o güzeldi. Bu mesajdan sonra artık hiç sevmiyorum.

Windows 7 çok güzeldi. Windows 8.1'de iyiydi ama bazı şeyleri uğraştırıcıydı. Eski PC'im de kullanıyorum onu.

Bir de bazı bilgisayarlarda driver optimize sorunları var. Bir kullanıcının bilgisayarında hoparlör çalışıyorken Windows 11'e geçtikten sonra hoparlörü vs. kullanamıyor olması gibi ne kadar driver güncelleme vs. denesem de bir türlü düzeltemedim.

Geri
Yukarı