Oyuncuların kötülüğü ne olacak?

Saydığınız sebeplerden dolayı oyunu bırakmak istiyordum en son ses kasarak ve biraz da şansla sisten 1 kişiye headshot attığım için Overwatch ban yedim ve bırakmama vesile oldu. Şükür ki kurtulmuşum.

Kim bilir ne kullandında ban yedin ben her gün smoke vuruyorum bir şey olmuyor neden acaba :D.
Rankım lem. Premium görevlerini tamamlamak için sabahtan beri 7 maç Faceit girdim hepsi lose. Nedenler;

1- Takımdakilerin yabancı olması.
2- Faceit solo girince toksik çocukların olması.
3- Rusların iletişim kurmayı reddetmesi.
4- Knife roundunu kaybettik diye trolleyenler.
5- ıstediği sunucu bölgesi seçilmedi diye toksiklik yapanlar.

5 Leveldan 2'ye düşmeme az kaldı.
Ardından dedim ranked gireyim de en azından oyun bilen birileriyle oynayayım. 2 lem, 3 suprem girdik maça.
Türk'lerde de aynı muhabbet. Her öldüklerinde info vermek yerine küfür edip, nasıl oluyor ya? Hile bunlar ya vs. muhabbetleri.
Biz iki kişi 30'ar vurmuşuz Supreme'ler 8-12 vurmuş. Var mı böyle bir şey ya? Gerçekten son bir haftadır o kadar soğudum ki.
Ben çok iyi bir oyuncu olmayabilirim. Karşı taraf daha iyi olduğu için yenilebilirim. (Çok normal)
Ama kendi dengimde takım arkadaşlarım olmadığı için kaybetmekten yoruldum.
Yok mu koskoca Technopat kullanıcıları arasında rank kasan, Faceit görev yapan arkadaşlar. Beraber girelim bir şeyler yapalım.

Faceit Premium için Discord adresleri TS adresleri var oralara gidip takım bulabilirsin takım bulmak için siteler var oralara kayıt olabilirsin. Tek başına Premium oynanmaz.

Kim bilir ne kullandında ban yedin ben her gün smoke vuruyorum bir şey olmuyor neden acaba :D.

Faceit Premium için Discord adresleri TS adresleri var oralara gidip takım bulabilirsin takım bulmak için siteler var oralara kayıt olabilirsin. Tek başına Premium oynanmaz.

Bir hileye başvurmadım. Sadece arkada mouse macro yazılımı açık duruyordu. O da ban sebebi değil diye biliyorum.

Rankım lem. Premium görevlerini tamamlamak için sabahtan beri 7 maç Faceit girdim hepsi lose. Nedenler;

1- Takımdakilerin yabancı olması.
2- Faceit solo girince toksik çocukların olması.
3- Rusların iletişim kurmayı reddetmesi.
4- Knife roundunu kaybettik diye trolleyenler.
5- ıstediği sunucu bölgesi seçilmedi diye toksiklik yapanlar.

5 Leveldan 2'ye düşmeme az kaldı.
Ardından dedim ranked gireyim de en azından oyun bilen birileriyle oynayayım. 2 lem, 3 suprem girdik maça.
Türk'lerde de aynı muhabbet. Her öldüklerinde info vermek yerine küfür edip, nasıl oluyor ya? Hile bunlar ya vs. muhabbetleri.
Biz iki kişi 30'ar vurmuşuz Supreme'ler 8-12 vurmuş. Var mı böyle bir şey ya? Gerçekten son bir haftadır o kadar soğudum ki.
Ben çok iyi bir oyuncu olmayabilirim. Karşı taraf daha iyi olduğu için yenilebilirim. (Çok normal)
Ama kendi dengimde takım arkadaşlarım olmadığı için kaybetmekten yoruldum.
Yok mu koskoca Technopat kullanıcıları arasında rank kasan, Faceit görev yapan arkadaşlar. Beraber girelim bir şeyler yapalım.

Bırak oyunu. FPS seviyorsan bir sürü oyun var. Rainbow Six Siege CoD BF vb.

Ben CS den sıkılıp valoranta geçtim mesela uzun bir süredir CS:GO girmiyorum. Göz zevki olarak ve akıcılık olarak bana daha yakın geldi. Yanı oyun sürüklüyor. CS de 3 maç attıktan sonra insani sıkıyor. Bir dene istersen.

sadece cs go için değil genel olarak online oyunların kaderi bu şekilde oluyor. Ben 2 ay kadar önce online oyunları bıraktım ve şu anda o kadar rahatlamış hissediyorum ki anlatamam. Bırakın demiyorum zaten o size kalmış fakat try hard bir şekilde rank için oynayacaksanız ya bu durumu kabulleneceksiniz ya da kendi denginizde bir takım oluşturucaksınız

en son ses kasarak ve biraz da şansla sisten 1 kişiye headshot attığım için Overwatch ban yedim

Bundan dolayi yasaklama almadiginizi bizim kadar siz de iyi biliyorsunuz. Kardesim her gün sansa bala sisten ya da kapidan adam vuruyor. Oyunu 3000-3500 saat civari oynamis, ne hikmetse hic yasaklama almiyor.

Arkadasin dedigi gibi, hesap baglantisini yollayin da bir bakalim.

Geri
Yukarı