Ne olacak CS:GO'nun hali?

CS:GO haliyle bence kendini oynatıyor asıl sorun kitlesinde. Maalesef karşı takıma Türk geldiği anda Rus geldiği zamandan daha çok sinirleniyorum. Adama bir kez HS atınca direkt ailevi değerlere sövüyor. Çok garip bir milletiz vesselam.

Oda ayrı bir kitle :D

CS:GO haliyle bence kendini oynatıyor asıl sorun kitlesinde. Maalesef karşı takıma Türk geldiği anda Rus geldiği zamandan daha çok sinirleniyorum. Adama bir kez HS atınca direkt ailevi değerlere sövüyor. Çok garip bir milletiz vesselam.

Hocam mikrofonu yemek borusuna kadar sokup bağıranları unutmayın bir de bağıran Rus'lar.

Aynen hocam ya geçen aylarda Dust 2' de aynı anda 4 kişiye hızlı şekilde taradım. Adam şey yazdı affedersiniz: ''AMK hileyi kapat.''

Bana kızgın atan @Stropower68'ın da hile açıp oynaması trajikomik. Hileyi durdurmaya çalışması gerekirken hile açıyor. Sizin yüzünüzden oyun bu halde zaten kim bilir hile ile oynadığınız maçta kaç kişinin oyununu mahvettiniz. Bir de ban yersem yiyim umurumda değil diyor. Yazık gerçekten çok yazık.

CS:GO hileleri iyice sıktı artık ama oyunu bırakamıyorum. Valorant'ı denedim oyun CS:GO mantığı ama uçuk biraz bana göre skillleri falan hatırlayamıyorum oynarken ne kadar hile olursa olsun CS:GO devam.

Çok fazla hile türedi. Çoğu VAC korumalı. (Gerçekten.) Overwatch için de insanlar bakıyor.(Oyuncular.) Bu da zaman alıyor. Ayrıca yeni hesap açmak ücretsiz. Yani Valve el atmadığı sürece bu sorun çözülmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı