Ne olacak CS:GO'nun hali?

Valve'nin 2018 de oyunu bedava yapması eski oyuncular için çok kötü bir hamle oldu kitle inanılmaz değişti ve ben oyundan ilk defa soğumuştum o dönem. Artık dayanamayıp 4 ay önce bıraktım bir şeyler değişirse belki dönerim ama bu saatten sonra değişmeyecek gibi. Şahsen takım ile oynanan ücretsiz rekabetçi oyunlara hiç bulaşmıyorum artık tavsiyem sende hiç bulaşma gerçekten daha iyi oluyor. Benim tek umudum herkesin kolayca alamayacağı bir fiyat ile yeni bir Counter-Strike oyunun çıkması.
Katılıyorum hocam, çocuk Norveçli 10 yaşında gelmiş CS:GO' ya. Zar zor adam vuruyor. Bırakma nedenlerim arasında bu da vardı.

Valve'nin 2018 de oyunu bedava yapması eski oyuncular için çok kötü bir hamle oldu kitle inanılmaz değişti ve ben oyundan ilk defa soğumuştum o dönem. Artık dayanamayıp 4 ay önce bıraktım bir şeyler değişirse belki dönerim ama bu saatten sonra değişmeyecek gibi. Şahsen takım ile oynanan ücretsiz rekabetçi oyunlara hiç bulaşmıyorum artık tavsiyem sende hiç bulaşma gerçekten daha iyi oluyor. Benim tek umudum herkesin kolayca alamayacağı bir fiyat ile yeni bir Counter-Strike oyunun çıkması.

Katılıyorum hocam, çocuk Norveç'li 10 yaşında gelmiş CS:GO'ya. Zar zor adam vuruyor. Bırakma nedenlerim arasında bu da vardı.

Kesinlikle haklısınız, en iyisi yeni CS'yi beklemek:/.
FACEIT ve ESEA. İkisinde de oynayan birisi olarak FACEIT > ESEA diyebilirim. Şöyle ki; o platformlara geçtiğiniz anda kanser kitle ya da flamer kitle yok olup gitmiyor. Ama normal MM'e göre daha ciddi ve güzel olduğunu söyleyebilirim.

Aynen, zaten baktım olmadı Premium alacağım. Tabii PC oynatırsa. 55 FPS razıyım.

Bana kızgın atan @Stropower68'ın da hile açıp oynaması trajikomik. Hileyi durdurmaya çalışması gerekirken hile açıyor. Sizin yüzünüzden oyun bu halde zaten kim bilir hile ile oynadığınız maçta kaç kişinin oyununu mahvettiniz. Bir de ban yersem yiyim umurumda değil diyor. Yazık gerçekten çok yazık.
Sayın duyarcı şahsiyet, karşı takımdaki beş kişinin beşinde de hile vardı, kafadan vuruş yüzdeleri yüzde yüzdü ve duvar arkası vuruyorlardı. Daha önceden hiç açmamama rağmen o maçta açıp oyunu sildim. Sizin gibi insanlar bu duyarı neden kasmaya çalışır bilmiyorum.

Sayın duyarcı şahsiyet, karşı takımdaki beş kişinin beşinde de hile vardı, kafadan vuruş yüzdeleri yüzde yüzdü ve duvar arkası vuruyorlardı. Daha önceden hiç açmama rağmen o maçta açıp oyunu sildim. Sizin gibi insanlar bu duyarı neden kasmaya çalışır bilmiyorum.
Herkes senin gibi hile gördükten sonra sinirlenip hile açsaydı şu an oyun ne halde olurdu bi’ düşün istersen. Duyar falan kasmıyorum. Ayrıca mesajlarıma kızgın atıp spam yapmaktan vazgeçin. Komik oluyor çünkü. 🙂

Tamam Bursalı, senin dediğin gibi olsun. Anlamamaya devam edin.
Bursa’da yaşamam Bursalı olduğum anlamına gelmez. Ben hiç hileyle karşılaşmıyorum mu sanıyorsun? Ben hile ile karşılaştığımda hile açmıyorum en azından. Tabii ki de senin bu düşünce yapını değiştireceğimi sanmıyordum ama denedim işte. Sen bildiğini okumaya devam et.

Yeni konular

Geri
Yukarı