Oyunda Aşırı FPS Düşmesi

Just Just Okay?

Hectopat
Makaleler
1
Oyun oynarken 50 civarındayken birden oyun donuyor hareket edilmez hale geliyor. O sırada FPS değeri 1 olarak gözüküyor donma 10 saniye sonra geçiyor ve normalde 50 FPS alırken 30'a düşüyor ve öyle kalıyor, nedeni ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1050 Tİ Lİ-MONİTOR-KLAVYE GAMİNG SİSTEM UCUZA - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 597043834
Şuna bir bak derim 1050Tİ var.
Nerde oturduğunu yazarsan 2.el alışveriş için link vermem kolaylaşır.
Evet ne yapmamı önerirsiniz bu arada yazmamışım satıcı 2 yıl garantili olduğunu ve işlemciyi de i5 4.nesil olduğunu 1 saat önce söyledi. İkinci el mi alayım bulabildiğiniz bir ilan var mı? Yoksa bahsettiğim satıcıdan mı alayım?

Evet ne yapmamı önerirsiniz bu arada yazmamışım satıcı 2 yıl garantili olduğunu ve işlemciyi de i5 4.nesil olduğunu 1 saat önce söyledi. İkinci el mi alayım bulabildiğiniz bir ilan var mı? Yoksa bahsettiğim satıcıdan mı alayım?
Şuan bakmaya fırsatım olmadı yarın akşam bakarım uygun olursam.

Hocam sizde Turbox mağdurusunuz değil mi öf onlar var ya :(

Teşekkür ederim aradığınız için ben söyle bir bilgisayar buldum bu konumda var;

i5 650 sistemden i5 4. nesil sisteme geçme
Bende fikrimi değiştirdim eğer o bilgisayarcının önerdiği şey temiz sıkıntısızsa alın derim ama mümkünse testleri yapın Memtest86+, Crystal Disk Mark, HD Tune, Prime95, Cinebench R15 programlarıyla test edin hiçbirinde sıkıntı yoksa alabilirsiniz yok test edemem dersen işin şansa kaldı.

Bende fikrimi değiştirdim eğer o bilgisayarcının önerdiği şey temiz sıkıntısızsa alın derim ama mümkünse testleri yapın Memtest86+, Crystal Disk Mark, HD Tune, Prime95, Cinebench R15 programlarıyla test edin hiçbirinde sıkıntı yoksa alabilirsiniz yok test edemem dersen işin şansa kaldı.
Temiz derken sıfır parça nasıl kirli olabilir ki? Bu testlerin sonucunun iyi olduğunu nereden anlayabilirim?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı