Oyunda "Camper" olmak eziklik mi oluyor?

O oyunu bilemem ama bir kişi bir oyunda her Allah'ın günü bir yere pusup bekliyorsa noob tur benim gözümde. Ha yatarsın beklersin çünkü o an o gereklidir bende yaptım öyle ama dediğim gibi biri her girdiğinde bir yere pusarak bekliyorsa ben ona noob da derim anasına da söverim.

O oyunu bilemem ama bir kişi bir oyunda her Allah'ın günü bir yere pusup bekliyorsa noob tur benim gözümde. Ha yatarsın beklersin çünkü o an o gereklidir bende yaptım öyle ama dediğim gibi biri her girdiğinde bir yere pusarak bekliyorsa ben ona noob da derim anasına da söverim.
Yok o kadar da değil. Zaten gerektiği zaman pusu yaparım ben. Zaten sürekli yapmak bence sıkıcı. Ama küfür etmek mantıksız.

Ben bu kadar saçma bir şey görmedim. Adam istediği gibi oynar abi. Klavye mouse adamın elinde, kendi oyunu kendi düşüncesi. 1 v 5 Clutch atıyorsun misal pusarak camper spamlamaya başlıyorlar. O turu kazanmış mı kazanmış. Nasıl kazandığına karışmak çok değişik bir şey. Fakat oyunda rekabet yoksa yapmamanızı öneririm.
(Not: Camper değilim)

Yok o kadar da değil. Zaten gerektiği zaman pusu yaparım ben. Zaten sürekli yapmak bence sıkıcı. Ama küfür etmek mantıksız.

Valla hocam ben öyle oldu mu çok sinirlenirim ve söverim. Ha elime bir şey geçiyor mu aslında yok ama yapıyorsun işte.
Ben bu kadar saçma bir şey görmedim. Adam istediği gibi oynar abi. Klavye mouse adamın elinde, kendi oyunu kendi düşüncesi. 1 v 5 Clutch atıyorsun misal pusarak camper spamlamaya başlıyorlar. O turu kazanmış mı kazanmış. Nasıl kazandığına karışmak çok değişik bir şey. Fakat oyunda rekabet yoksa yapmamanızı öneririm.
(Not: Camper değilim)

O zaman hile açalım madem olay kazanmak veya kazanmamak. Veya istediği gibi oynayabilir. Düşüncenize katılmıyorum. Ha dediğim gibi gerekli durumda yapılır bende yaptım ama bunu bir oynama stiline çevirmiş ise olmaz.

O zaman hile açalım madem olay kazanmak veya kazanmamak. Veya istediği gibi oynayabilir. Düşüncenize katılmıyorum. Ha dediğim gibi gerekli durumda yapılır bende yaptım ama bunu bir oynama stiline çevirmiş ise olmaz.
Haklısınız hocam. Biraz abartı yazmışım. Fakat sizin yazınızda bu bölümü okuduktan sonra hak verdim. Sinir olduğum anlar aklıma geldi :D. Fakat bazen pusmak oyun kazandırır.

Arkadaşlar benim anlamadığım bir kısım var. Şimdi ben Roblox Jailbreak oynuyorum ve oynayan kişilerin bu oyunun nasıl olduğunu bilirler. Şimdi mesela polis oluyorum. Adam orada müzeyi soyuyor. Şimdi ben de mecburen müzenin çıkışına yaklaşıyorum. Adam tam çıkarken ben onu tutukluyorum. Ve bana "camper noob" diyor.

İşte anlamadığım, bana saçma gelen kısmı burası. Şimdi polisin işi ne? Suçluları tutuklamak ve zaten suçluların dışarıda olmaması gerekiyor. Şimdi ben bu şekilde tutuklayinca ezik mi oluyorum oyunda? Bence biraz saçma. Sizin dusunceleriniz neler?

Bende de aynısı oluyor. Roblox'ta murder msytery 2 oynuyorum. Katil olunca şerifi kesip trap özelliğini kullanıyorum. İnsanlar tuzağa yakanalınca onları kesiyorum. Oyunu kazandıktan sonra insanlar "camper camper" diyip diyip duruyor bende anlamadım. Yani sadece katil olup trap özelliğini kullandım. Sanki hile kulandık.

Yeni konular

Geri
Yukarı