Oyunda karşı tarafın selamı almaması saygısızlık mıdır?

TheZed

Picopat
Az önce oyunda oyunla alakalı bir şey yazıyorum. Karşı taraf 1-2 defa yazıyor ve daha sonrasında yazmayı kesiyor veya daha az cevap yazmaya başlıyor. Hatta bazılarına selam veriyorum selam dahi almıyor. Bunu yaparak kendilerini havalı mi zannediyorlar anlamıyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz?

Az önce oyunda oyunla alakalı bir şey yazıyorum. Karşı taraf 1-2 defa yazıyor ve daha sonrasında yazmayı kesiyor veya daha az cevap yazmaya başlıyor. Hatta bazılarına selam veriyorum selam dahi almıyor. Bunu yaparak kendilerini havalı mi zannediyorlar anlamıyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz?
Ben oyunu oynamaya bakarım. Sohbet-Muhabbet etmek istesem Discord'a giderim zaten.

Zorunda değil. Bazıları muhabbet etmeye değil, oyun oynamaya girmiş olabilirler. Tabii oyunu tilt edici hale getirmemek için selam alınabilir.

Sadece oyunda değil diğer platformlarda'da böyle. Birine arkadaşlık isteği atıyorum 10 gün boyunca ne kabul ediyor ne reddediyor. Kendimi ezik gibi hissetmemek için isteği geri çekiyorum mecburen.):

Oyun oynamak için gelmiş adam niye mesajlaşıp sohbet etsin ki? Zorunluluğu yok. Saygısızlık falan değil kendilerini havalı sandıklarını hiç sanmıyorum umurlarında değildir. Tanımadıkları kişilerle ne diye sohbet etsinler 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı