Oyunda küfür ettiğim için "mahkemeye vereceğim" dedi

Boş korkutmayın. Ne söylersen söyle bir şey olmaz adalet belli ülkemizde. Cinayet bile suç değil artık oyunda küfür mahkemeye verecekmiş. Uğraşmaz bile. He arkadaşın parası zamanı var ise açsın dava kanıt olarak ekran resmi almıştır gösterir sende fotoşop der geçersin.

Umarım seni mahkemeye verir güzel bir para cezası alırsın da aklın başına gelir. Oyunlar sizin yüzünüzden zehir oluyor.

Hocam konu soru olarak açılmamış ortada bir soruda yok gerçi o yüzden seçemez. Soru olarak açılan konuları filtreleyerek veya konunun yanındaki ufak "?" anlayabilirsiniz.
Adam damarıma bastı sürekli gelip kesiyor beni işimi yaptirmiyordu bende yaptığımı savunmuyorum küfür edene kadar uğraştırdı neden durup dururken küfür edeyim ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Adam damarıma bastı sürekli gelip kesiyor beni işimi yaptirmiyordu bende yaptığımı savunmuyorum küfür edene kadar uğraştırdı neden durup dururken küfür edeyim ki?
Oyun değil mi bu pvp oynuyorum diyorsun adamın kesmesinden daha doğal ne var? Bunlara katlanamayacksaniz oyun oynamayın kardeşim sizin yüzünüzden oyuna giresi gelmiyor insanin.

Oyun değil mi bu PvP oynuyorum diyorsun adamın kesmesinden daha doğal ne var? Bunlara katlanamayacksaniz oyun oynamayın kardeşim sizin yüzünüzden oyuna giresi gelmiyor insanin.

Adam isimi yapmama engel oluyor. Yapma dedikçe yapıyor. İlla damarimiz mi oynasın? Ben yaptığım şeyi doğru bulmuyorum zaten ama insanında bir sabrı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Küfürlere benimde tahammülüm yok. Sağlam bir avukat tutup, küfür edenleri dava edeceğim. Bu zaman da herkes gergin. Kimsenin kimseye küfür etmeye hakkı yok. Siz karşı tarafa özür dileyin. Belki vazgeçer.

Geri
Yukarı