Kıza küfür ettiğim için müdüre verecekmiş

İki nasihat, az bir hayat dersi sonra hadi iyi dersler deyip sınıfa yollarlar. Biz hocalara küfrettik bize bile bir şey olmadı. Tabii displine gittik, ceza aldık ama sonucu kötü biten bir şey olmadı.

İnşallah böyle olur baştada dediğim gibi ilk defa yaşıyorum arkadaş arasında küfür ettiğim oluyor ama böyle ana bacı değil herkesin ettiği tarzda onlarda bazen ediyorlar sizde de oluyordur anlarsınız.

Kızla sevgili ol.

Kafama sıkmakla tehdit etseler bile konuşmam zaten sınıf değişikliği yapacağım herhalde.

İnşallah böyle olur baştada dediğim gibi ilk defa yaşıyorum arkadaş arasında küfür ettiğim oluyor ama böyle ana bacı değil herkesin ettiği tarzda onlarda bazen ediyorlar sizde de oluyordur anlarsınız.

Kafama sıkmakla tehdit etseler bile konuşmam zaten sınıf değişikliği yapacağım herhalde.
Size tavsiye, görmeyin onu. Yanınızdan geçiyorsa başka yöne bakın, gözyüzüne falan bakıp aa bulut falan da diyebilirsiniz. Umursamayın onu zaten önünüzde var 2-3 sene daha.

Mahkemeye falan vermesi imkansız. Sizi mahkemeye verip ne yapacaklar acaba?

Hakim bey bu şahıs bana küfür etti mi diyecek? Gülerler adamın arkasından.

Yetişkin olsanız neyse.
Sağol tekrardan

Çok saçmalamışlar :D okulda olmayan bir olay ve basit bir küfür takmayın hocam 1 aya hem unuturlar söylesede dikkate almazlar
Yorumun için sağol teşekkürler

Kimlere kimlere güvendim hocam. Kendi denginizde olanları seçin, onlarla konuşun.

Nerden baksan bir süre sonra onlar da seni unutur gider zaten.

Canınızı sıkmayın 1 haftaya kalmaz unutur gidersiniz.

Geri
Yukarı