Oyunda verilen telefon numarasını arayıp küfür etmek

Ben öyle oyunları yenmek için değil zevk almak için oynarım. Her oyunu yenseydik oyunun pek bir anlamı kalmazdı. Yenmek için giriyorsam bile genelde 5 reel arkadaş gireriz. Sohbeti de kapatırız. Böyle sorunlar da olmaz.
Ben sadece yarış oyunlarında yenmeye giriyorum, onda da zaten parçaladığım için sıkıntı olmuyor :). 5 arkadaş toplandık F1 mi atacağız, başlangıcı manuel yapıyorum ilk dönüşten 1.5 saniye fark garanti :).

Riot Games'ten davada kanıt olması için oyun konuşmalarını isteyin...

Riot Games'ten davada kanıt olması için oyun konuşmalarını isteyin...
Sence Riot Games: Buyur kardeşim lafı mı olur. İşin düşerse hep burdayım bak ha! Kardeşimize faydamız dokunuyorsa ne mutlu bize.

Gerçekte Riot: Gizlilik yüzünden istediğiniz bilgileri paylaşamıyoruz iyi oyunlar dileriz.

O zaman dert etme ıslah evine gidersin cezaevi fazla oldu ama karşında ki kişinin mevki yüksekse daha da ağır cezalara mahkum olabilirsiniz.
Islah evi diyince hiç dert etmedim. Abiden nasıl özür dilerim nasıl gönlünü alırım? Bana yardım edin vallahi çok korkuyorum.

Korkma gerek yok. Yanlış numarayı aradın sonuçta. Bir şey olursada yanlış numarayı aramışım dersin. Sonuçta doğru bu?

Islah evi diyince hiç dert etmedim. Abiden nasıl özür dilerim nasıl gönlünü alırım? Bana yardım edin vallahi çok korkuyorum.
Kardeşim sakin ol ya, inşallah düzelecek durumun. Hemen karamsar olma bence sakin ol.

Islah evi deyince hiç dert etmedim. Abiden nasıl özür dilerim nasıl gönlünü alırım? Bana yardım edin vallahi çok korkuyorum.

Kardeşim amacım seni korkutmak değil dost acı söyler eğer adam peşini bırakmaz ise %100 haklı durumda dediğim gibi mevki de varsa olay aleyhine ama gönlünü almak için yarın ara durumu tüm içtenlikle anlat anlayış gösterecek ve affedecektir. Zaten affetmez ise adamda vicdan yoktur korkabilirsin işin sonuna kadar gider diye düşünüyorum. Bir de internette bu tarz davaları ararsan sonuçlarından da bu dediklerimin şaka olmadığını anlarsın hatta yargıtayın emsal kararlarını da bulabilirsin. İyi geceler.

Korkma gerek yok. Yanlış numarayı aradın sonuçta. Bir şey olursada yanlış numarayı aramışım dersin. Sonuçta doğru bu?
Kardeşim sakin ol ya, inşallah düzelecek durumun. Hemen karamsar olma bence sakin ol.
Haklısınız ama karakolluk falan olursam aileme ne diyeceğim. İlerde sicilime falan yansır mı? O kadar saçmalık yapan haylaz birisi de değilim normalde. Bi anlık sinirle oldu.

Geri
Yukarı