Oyunlar artık eskisi gibi zevk vermiyor

@KafadanKontak İnanır mısın sırf şu pandemi sokak kısıtlamalarında evde mağara adamı olmamak için gittim PC topladım, oynayamadığım oyun yok sayılır yinede birşeyler eksik olduğu için eski heyecan ve istek yok. Eskiden derslerden kurtulduğum an odamda bulunan PC'ye koşarak giderdim, hele bir de çok beklediğim güzel bi oyun çıkmış ise bir an önce oynamak için can atardım, artık oyunları kendimi zorlayarak oynar oldum, maksad vakit geçsin. ☹️

@KafadanKontak İnanır mısın sırf şu pandemi sokak kısıtlamalarında evde mağara adamı olmamak için gittim PC topladım, oynayamadığım oyun yok sayılır yine de birşeyler eksik olduğu için eski heyecan ve istek yok. Eskiden derslerden kurtulduğum an odamda bulunan PC'ye koşarak giderdim, hele bir de çok beklediğim güzel bi oyun çıkmış ise bir an önce oynamak için can atardım, artık oyunları kendimi zorlayarak oynar oldum, maksat vakit geçsin. ☹️
İşin kötü yanı, vakit geçince ne olacak, sonuç ne, nereye gidiyorum soruları da var.

Kolay ulaşılabilirlik insanı çok tatmin etmiyor. Küçükken internet kafe için para biriktirme. okulun bitmesini bekleme gibi zorluğu vardı. Bir de merak duyusu çok önemli oyunda karşına ne çıkacak ne olacağını çocukken kestiremezsin hep bir şaşırma içgüdüsü ile oyunlar oynanırdı. Şimdi teknolojinin önüne neler sunabileceğini az çok kestirebiliyorsun.

Hocam bak ortam bu. Oyun desen yeteri düzeyde Steam, Xbox ve Epic'te mecvut. Şimdi içinden küfür edenler de olur. Yani bu da zevk vermiyorsa veya bulmuş bunuyor diye. Yani bu yaşta benden daha azı beklenmez. Sonuçta işimiz de tasarımcılık olunca hele ki evden de çalıştığımdan, hayatımın büyük kısmı burada geçiyor. Canım sıkıldıkça yok onu ekliyim, yok bu led burada daha güzel duruyor. Şu mouse pad olsa falan :) Bir yandan genç bir ruha sahip olup bir yandan da emekli albay misali gereksiz detaylara takılmak bence konunun özeti ve bulunduğum nokta :D

2022-01-04 22.48.33.jpg

2022-01-04 23.04.24.jpg

Hocam bak ortam bu. Oyun desen yeteri düzeyde Steam, Xbox ve Epic'te mecvut. Şimdi içinden küfür edenler de olur. Yani bu da zevk vermiyorsa veya bulmuş bunuyor diye. Yani bu yaşta benden daha azı beklenmez. Sonuçta işimiz de tasarımcılık olunca hele ki evden de çalıştığımdan, hayatımın büyük kısmı burada geçiyor. Canım sıkıldıkça yok onu ekliyim, yok bu led burada daha güzel duruyor. Şu mouse pad olsa falan :) Bir yandan genç bir ruha sahip olup bir yandan da emekli albay misali gereksiz detaylara takılmak bence konunun özeti ve bulunduğum nokta :D

Eki Görüntüle 1296808

Eki Görüntüle 1296820
Maşallah, Allah herkese nasip etsin. Bu sistemde de ne RDR2 oynanır beeeee.

Yeni konular

Geri
Yukarı