Oyunlar çok pahalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Lyrax52 oyun çıktıktan ancak 2 sene sonra alabildik sence bu adil mi? Tüm herkes oyunu oynamış bir çok kez bitirmiş ve biz daha yeni bitiyoruz, ne kadar güzel değil mi? Korsanı savunmuyorum fakat bu gerçekleri unutmamalıyız, bu tür durumlara rağmen ben de indirim beklenmesinden yanayım.

Bu zamana kadar bir çok oyunu korsan oynadım ve bitirdim, fakat bir çoğunu Steam yaz indirimlerinde çok komik fiyatlara sadece envanterimi satarak satın aldım. Bunları herkes yapabilir :).

Son düzenleyen: Moderatör:
@Lyrax52 oyun çıktıktan ancak 2 sene sonra alabildik sence bu adil mi? Tüm herkes oyunu oynamış bir çok kez bitirmiş ve biz daha yeni bitiyoruz, ne kadar güzel değil mi? Korsanı savunmuyorum fakat bu gerçekleri unutmamalıyız, bu tür durumlara rağmen bende indirim beklenmesinden yanayım.
Konuya "bu adil mi" diye bakarsan aşırı genişletmiş oluyorsun, ne adil sanki?

@Lyrax52 oyun çıktıktan ancak 2 sene sonra alabildik sence bu adil mi? Tüm herkes oyunu oynamış birçok kez bitirmiş ve biz daha yeni bitiyoruz, ne kadar güzel değil mi? Korsanı savunmuyorum fakat bu gerçekleri unutmamalıyız, bu tür durumlara rağmen bende indirim beklenmesinden yanayım.

Bu zamana kadar birçok oyunu korsan oynadım ve bitirdim, fakat birçoğunu Steam yaz indirimlerinde çok komik fiyatlara sadece envanterimi satarak satın aldım bunları herkes yapabilir :).

Orası doğru en azından alabildik uygun fiyata ve güzel oyun. Demek istediğim en azından alınabiliyor, ve güzel oyun alınıyor. Mesela özel fiyatlandırmalar var, SoT ve Fallout 76 çok uygun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı