Oyunlara gelen zam

Çok sevdiğim oyunları "seve seve" pahalıya alıyorum. Diğerlerinde indirim kovalıyorum. Maalesef herhangi bir hobi lüks oldu. Yapacak bir şey yok.

Hocam evcil hayvan beslemek dahi, lüks gibi oldu. Kedi beslemeyi düşünüyordum ama aylık masrafı 1.5K-2K'ya yakın oluyordu galiba, yanlış hatırlamıyorsam.

Oyun oynamak sadece zaman harcamaktır. Karşılığında hiçbir kazancın olmayacak.

Zevk meselesi.
Sen yazılım yapmayı seversin, başkası oyun oynamayı, başkası turizm ve tatil yapmayı sever.

@TheAny işte bu durum da insanın zoruna gidiyor. Yabancılar 50-60 birim gibi bir paraya alırken biz 1000 birim karşılığında alıyoruz ki yabancılar 50-60'a da çok diyor. İhtiyaçlar bitmiyor, birden fazla ihtiyaç var ve Türkiye için konuşacak olursak nüfusun büyük bir çoğunluğu oyunlara 1000 TL veremez. Verdiğini varsayalım, o ayın sonunu zor getirir. Şahsen bir video oyunu için de böyle şeye gerek yok.

Şahsen bir oyuna 1000 TL para vermem. O kadar zengin değiliz.

Aynı şekilde, 2 tane oyun alayım desem ohoo. Ben o parayı 3300X'i satıp üzerine koyarak 5600'e yükseltirim, sonra da Karayipler'e yelken açarım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Birileri mağaradan çıkmış bu fiyatlar 6-12 ay arası böyle. Daha da bu fiyatların artma riski var yakın zamanda şu an Bannerlord misal 50 dolar doları 7 TL alıyor. 350 TL bayağı ucuz oluyor bu fiyatlamaya göre.

Birileri mağaradan çıkmış bu fiyatlar 6-12 ay arası böyle. Daha da bu fiyatların artma riski var yakın zamanda şu an Bannerlord misal 50 dolar doları 7 TL alıyor. 350 TL bayağı ucuz oluyor bu fiyatlamaya göre.
200-400 lira arası fiyatlar ucuz zaten. 1000 TL pahalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı