Oyunlara olan ilgimi yitiriyorum

memorishy

Hectopat
Makaleler
19
Yer
Giuseppe Meazza
Evet. Her şey başlıkta okuduğunuz gibi. Oyun oynamak için konsol aldım ve 1-2 aydır açmıyorum bile. Arada deniyorum oyuna girip 2-3 dk sonra sıkılıp çıkıyorum. Bunu nasıl yenebilirim? Oyun oynamak istiyorum ve eğlenmek istiyorum artık.

Denediğim oyunlar:
Dragon Age: Inquisition.
The Evil Within.
Pscyhonauts 2
eFootball 2022 (tabii oyun denebilirse)
FIFA 22.
Assassin's Creed: Valhalla, Odyssey.
Tell Me Why.
Red Dead Redemption 2
Sleeping dogs.

Hocam daha çok hangi tür oyunlardan hoşlanıyorsunuz? yani normalde oyunlardan hoşlanan biriyseniz FIFA 22 , Assassin's Creed gibi oyunları beğenirsiniz. Siz, ya oyunları sevmiyorsunuz ya da zevk alabileceğiniz oyunları keşfedememişsiniz. Bu arada Mafia 2 oynamadıysanız öneririm.

Hocam daha çok hangi tür oyunlardan hoşlanıyorsunuz? yani normalde oyunlardan hoşlanan biriyseniz FIFA 22 , Assassin's Creed gibi oyunları beğenirsiniz. Siz ya oyunları sevmiyorsunuz ya da zevk alabileceğiniz oyunları keşfedememişsiniz. Bu arada Mafia 2 oynamadıysanız öneririm.
Hikayesi sağlam oyunlardan hoşlanıyorum.
Mafia 2 oynadım fakat berbat araba sürme mekanikleri yüzünden kapatıp daha da açmadım. Assasin's Creed gibi oyunları beğeniyorum zaten.. Ama oynadığım oyundan hiçbir şey anlayamıyorum dil dolayısıyla.

Hikayesi sağlam oyunlardan hoşlanıyorum.
Mafia 2 oynadım fakat berbat araba sürme mekanikleri yüzünden kapatıp daha da açmadım. Assassin's Creed gibi oyunları beğeniyorum zaten. Ama oynadığım oyundan hiçbir şey anlayamıyorum dil dolayısıyla.

God of War veya Detroit oynayabilirsiniz. Hikayeleri sağlamdır ve Türkçe desteği de var.

Evet. Her şey başlıkta okuduğunuz gibi. Oyun oynamak için konsol aldım ve 1-2 aydır açmıyorum bile. Arada deniyorum oyuna girip 2-3 dk sonra sıkılıp çıkıyorum. Bunu nasıl yenebilirim? Oyun oynamak istiyorum ve eğlenmek istiyorum artık.

Denediğim oyunlar:
Dragon Age: Inquisition.
The Evil Within.
Pscyhonauts 2
eFootball 2022 (tabii oyun denebilirse)
FIFA 22.
Assassin's Creed: Valhalla, Odyssey.
Tell Me Why.
Red Dead Redemption 2
Sleeping dogs.
Ne mutlu sana. Eğlenmek istiyorsan rekabetçi oyun oynama. Witcher 2 / Witcher 3 tavsiyemdir. Witcher'a hep uzaktım oynamadan sonra @körbiginar atınca bir Witcher 2'yi deneyeyim dedim ve çok sevdim. Bence siz de seversiniz. Ne stres var ne sıkılmak oyunda.

Marvels Spider-Man ve DLC gibi olan oyunu Miles Morales'i öneririm. Batman Arkham Serisi, Crysis Serisi, Cyberpunk 2077, Prototype 1&2, Mafia Serisi, Deadpool, Hitman Serisi, İnfamous SecondSon, Forza Horizon 3&4 daha çok var ama aklıma gelen şimdilik bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı