Oyunlara olan ilgimi yitiriyorum

Oyun oynamak istiyor ama sıkılıyorsanız, bu oyunlara olan ilginizi yitirdiğiniz anlamına gelmez. Doğru oyunu bulamadığınız anlamına gelir.
Haklısınız. Oyun önerebilirsiniz o zaman. Çok mutlu olurum gerçekten. :)
Ne mutlu sana. Eğlenmek istiyorsan rekabetçi oyun oynama. Witcher 2 / Witcher 3 tavsiyemdir. Witcher'a hep uzaktım oynamadan sonra @körbiginar atınca bir Witcher 2'yi deneyeyim dedim ve çok sevdim. Bence siz de seversiniz. Ne stres var ne sıkılmak oyunda.
Rekabetçi oyunlardan yeterince uzak olduğumu düşünüyorum. Witcher 3'ü oynadım fakat sarmamıştı hikayesini anlamadığım için. 1 ve 2'yi oynadıktan sonra o evrene bi' dalış yapmak istiyorum. Teşekkür ederim :)
Marvels Spider-Man ve DLC gibi olan oyunu Miles Morales'i öneririm. Batman Arkham Serisi, Crysis Serisi, Cyberpunk 2077, Prototype 1&2, Mafia Serisi, Deadpool, Hitman Serisi, İnfamous SecondSon, Forza Horizon 3&4 daha çok var ama aklıma gelen şimdilik bunlar.
inFamous sıkıcıydı. Mafia serisine dalış yapmak isterim.. 2'de araba sürme mekanikleri çok kötüydü Definitive Edition ile düzelttiler mi onu?
Spider Man serisi sanırım PS exclusive idi. Şu an PS sahibi değilim.
Cyberpunk 2077 sanırım son zamanlarda sıkılmadan oynadığım tek oyun.. Hayran kaldım gerçekten.
Diğer önerilerinize de göz atacağım mutlaka.
Konsoldan oynayabilirsiniz. Eğer Playstation ise Uncharted'ı da tavsiye ederim.
Uncharted en sevdiğim oyunlar listesinde tepeye yazacağım oyunlardan biri. Konsolumu satmadan önce oynamıştım. Şu an Xbox sahibi olduğum için Detroit'i oynayamayacağım.

Minecraft oynayabilirsin. Kendine bir hedef koy, o hedefi gerçekleştirmeye çalış. Belki keyif alırsın. Örneğin teknik modlu Minecraft kurarak elektrik çağına ulaşmaya çalışabilirsin, araba fabrikası kurabilirsin veya baz istasyonu inşa edip kablosuz sistemler geliştirebilirsin. Örnekler çoğaltılabilir.

Hikayesi sağlam oyunlardan hoşlanıyorum.
Mafia 2 oynadım fakat berbat araba sürme mekanikleri yüzünden kapatıp daha da açmadım. Assassin's Creed gibi oyunları beğeniyorum zaten. Ama oynadığım oyundan hiçbir şey anlayamıyorum dil dolayısıyla.

Berbat araba sürme mekanikleri mi? Bence siz oyunları sevmiyorsunuz hocam.

Minecraft oynayabilirsin. Kendine bir hedef koy, o hedefi gerçekleştirmeye çalış. Belki keyif alırsın. Örneğin teknik modlu Minecraft kurarak elektrik çağına ulaşmaya çalışabilirsin, araba fabrikası kurabilirsin, baz istasyonu inşa edip kablosuz sistemler geliştirebilirsin. Örnekler çoğaltılabilir.
Uzun yıllar oynadım o oyunu zaten.
Berbat araba sürme mekanikleri mi? Bence siz oyunları sevmiyorsunuz hocam.
Hadi Mafia 2 biraz daha iyi de. Mafia 1'inki cidden berbat. Milleti istediği yere bırakayım derken 300 tane insanı eziyorum. Tamam o dönemin arabalarına göre bu gerçekçi olabilir fakat biz oyun oynuyoruz yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı