Oyunlara olan ilgimi yitiriyorum

Uzun yıllar oynadım o oyunu zaten.

Hadi Mafia 2 biraz daha iyi de. Mafia 1'Ink'i cidden berbat. Milleti istediği yere bırakayım derken 300 tane insanı eziyorum. Tamam o dönemin arabalarına göre bu gerçekçi olabilir fakat biz oyun oynuyoruz yani.

Simülasyon modunu kapatmayı denediniz mi hocam 1 de var mı bilmiyorum ama 2 de araba simülasyon modunu kapatabiliyoruz.

Uzun yıllar oynadım o oyunu zaten.

Hadi Mafia 2 biraz daha iyi de. Mafia 1'inki cidden berbat. Milleti istediği yere bırakayım derken 300 tane insanı eziyorum. Tamam o dönemin arabalarına göre bu gerçekçi olabilir fakat biz oyun oynuyoruz yani.
Hocam yani 2002 de çıkmış bir oyundan nasıl bir sürüş keyfi beklersin ki?

Default nasıl geliyorsa öyle oynadım. Öyle bir ayar varsa cidden ayıp etmiş olabilirim...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam yani 2002 de çıkmış bir oyundan nasıl bir sürüş keyfi beklersin ki?
Hocam arabadan sağa sola dönebilmesini beklerim. Araba yarım saatte dönüyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mafia 3 değil mi bu?

Evet. Her şey başlıkta okuduğunuz gibi. Oyun oynamak için konsol aldım ve 1-2 aydır açmıyorum bile. Arada deniyorum oyuna girip 2-3 dk sonra sıkılıp çıkıyorum. Bunu nasıl yenebilirim? Oyun oynamak istiyorum ve eğlenmek istiyorum artık.

Denediğim oyunlar:
Dragon Age: Inquisition.
The Evil Within.
Pscyhonauts 2
eFootball 2022 (tabii oyun denebilirse)
FIFA 22.
Assassin's Creed: Valhalla, Odyssey.
Tell Me Why.
Red Dead Redemption 2
Sleeping dogs.
Çok oyun oynamak istiyorsan online oyunları dene ama bence bu güzel bir şey bende oyun oynamaktan sıkılmak isterdim.

Çok oyun oynamak istiyorsan Online oyunları dene ama bence bu güzel bir şey bende oyun oynamaktans sıkılmak isterdim.

Neden böyle bir düşünceniz var ki? Oyun oynamak kötü bir şey değil kontrolsüz bir biçimde oynamak kötü bir şey yoksa günde girip 2-2.5 saat hikayeli oyun oynamanın sana zararı olmaz hatta faydası olur.

Neden böyle bir düşünceniz var ki? Oyun oynamak kötü bir şey değil kontrolsüz bir biçimde oynamak kötü bir şey yoksa günde girip 2-2.5 saat hikayeli oyun oynamanın sana zararı olmaz hatta faydası olur.

Böyle olsaydı daha fazla ders çalışabilirdim.
Boş vaktiniz bolsa hiç güzel bir şey değil hocam emin olun.. :/
Ayrıca oyun oynamak, dizi izlemek, futbol oynamak kadar doğal bir aktivite.
Online oyunlar oynamayı denedin mi Fortnite, Valorant gibi?

Yeni konular

Geri
Yukarı