Oyunlarda 4K FPS test nasıl yapılır?

CathedralDogs

Decapat
Merhaba, iyi sosyaller. Bilgisayarımın oyunlardaki performansını görmek istiyorum, 4K performansı da merak ediyorum. Ayarlarda 4K'ı nasıl açabilirim? Monitörüm 1080p gösteriyor, sadece ne kadar FPS'im düşecek onu merak ediyorum. Cevaplar için şimdiden teşekkürler,

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube'dan test videolarına bakabilirsiniz, 1080p monitör ile 4K görüntü elde edemez ve test edemezsiniz yapabileceğiniz tek şey NVIDIA Denetim Masası'ndan sanal çözünürlüğü 4K yapmak oda %100 kesin değeri vermez.

YouTube'dan test videolarına bakabilirsiniz, 1080p monitör ile 4K görüntü elde edemez ve test edemezsiniz yapabileceğiniz tek şey NVIDIA Denetim Masası'ndan sanal çözünürlüğü 4K yapmak oda %100 kesin değeri vermez.
Aynı ayar AMD tarafında VSR adı altında var. Tam olarak aynı değeri vermese de, çok çok yakın değerler veriyor.

Hocam selam, ben sanal çözünürlük ile 4k yaptım, 4ka yakın mı bu baya? Çünkü 1080p ile DSR 4K arasında ki farkı anlayamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı