Oyunlarda artık zevk vermiyor

Ben de 25 yaşındayım. Aynı şekilde 6 yaşından beri bilgisayarım ve imkanlarım var çok şükür. Allah herkese de en iyi bilgisayarları nasip etsin. Çünkü bazısının gerçekten tek eğlencesi bu. Aynı durumdayım. Arkadaşlarla Valorant giriyoruz. O da arkadaş ortamı olduğu için sarıyor. Onun haricinde hikayeli oyunlara dönüp bakasım dahi gelmiyor artık. Witcher ve Assassins Creed serisi hayranı olmama rağmen yeni oyun çıkarsalar, bedava verilse dahi 5 dakikadan fazla oynayacağımı sanmam.

Yaş 23. Hikayeli oyunlar senelerdir zevk vermiyor, içine çekemiyor. Hikayeli oyunun içinde, gerçek olmayan sahte karakterlerin arasında kaybolacağıma ben de gerçek canlıların oluşturduğu kurguları (dizi, film) tercih ederim. Son birkaç senedir oyunlar benim için tamamen online platformlara döndü. Akşam yoğun bir günün ardından arkadaşlarımla Cs, R6, Fifa atmak eğlenceli geliyor ama ötesi yok. Olmaması da normal, aşırı derece oyun sever değilseniz belli bir yaştan sonra hikayeli oyunlar sizi etkilemeyecektir. Sanki dostlarınızla buluşmuş da okey atıyormuş tadı veren online oyunlar her yaş için oynanabilir lakin hikayeli oyunlar için aynı şeyi söylemek zor.

Geri
Yukarı