Oyunlarda donma ve siyah ekran problemi

İşletim sistemi
Windows 10

N'everAMD

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, CS:GO ve Spec Ops gibi oyunlarda, oyun aniden donuyor. Ardından siyah erkan geliyor ve "Alt+Tab" atıyor, sonra oyunu tekrar açıyor. Spec Ops'da görüntü geliyordu fakat CS:GO'da oda gelmiyor (sesler hala var).

Windows 10 ve ekran kartı güncel.

Sistem: Ryzen 2700, RX 590, MSI B450M PRO M.2 v2, 2x8 Crucial Ballistix 3000MHz

Not: Sorunun ilk önce anakart RAM uyuşmazlığı yüzünden olduğunu düşündüm ama yaptığım hiçbir testte RAM ile ilgili sorun çıkmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz baya 1450 ye falan çekmişsiniz , öyle kullanıcaktım rx 570 alırdım 500-600tl ucuza... Hayatımda böyle bir şey görmedim gerçekten. AMD pişmanlıktır.

Siz baya 1450 ye falan çekmişsiniz , öyle kullanıcaktım rx 570 alırdım 500-600tl ucuza... Hayatımda böyle bir şey görmedim gerçekten. AMD pişmanlıktır.
Evet 1580 den 1450'ye çektim. Güç limiti de -15 yaptım. Fps değerlerine pek bi etkisi olmadı. Olduysa bile 3-4fps dir. Aman diyim hocam AMD pişmanlıktır filan şimdi linç gelir bize :D
Windows ayarlarından hızlı başlatıcı ayarını kapattınız mı ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı