Oyunlarda hiç hile yaptınız mı?

images-2.jpeg

Minecraftta hile ile oynamak icin ozel olarak acilmis bi serverin icinde bi yer vardi. Huzuni ile basladik, Lucide gectik, Crest, Creed, Chronic, Cryptic, Virtue derken kendi hilelerimizi Eclipse uzerinden kodlamaya basladik. Baslarda Hud kodladik, sonrasinda Step, sonrasinda Aura, Speed.. Hey gidi gunler hey..

Half life 1 de hikaye modunda sadece oyunu bitirdikten sonra zevkine silah kodu felan yazmıştım o kadar. Başka hile kullandığım bir oyun yok.

Wolfteam'da envanter hilesi yapıp çift slot Uzas ile ortalığın içinden geçmiştim 2012-2013 yıllarında. Bir-iki kez yaptım ama eğlenmek için, yoksa Stout PT alıp adam gibi oynayan biriydim :)
Ben en son 100TL yatırmıştım yaklaşık, sonra fena kasıldım yıldız 3 oldum fakat hileler gelmeye başladı. Ben de sıkıldım açtım hileyi Rashid Neo ile tatatata küre atıyordum :D

Ben en son 100TL yatırmıştım yaklaşık, sonra fena kasıldım yıldız 3 oldum fakat hileler gelmeye başladı. Ben de sıkıldım açtım hileyi Rashid Neo ile tatatata küre atıyordum :D
O kadar zengin değildim ben, 5.5TL yatırıp 3850 Nakit alır Silah Kutusu ve KP Kutusu açardım.
Arkası siyah kartal olmuştum, oyuna robotlar gelince bıraktım. :)

O kadar zengin değildim ben, 5.5TL yatırıp 3850 Nakit alır Silah Kutusu ve KP Kutusu açardım.
Arkası siyah kartal olmuştum, oyuna robotlar gelince bıraktım. :)
Nakit almaz, adını unuttum ama paketler vardı ondan alırdım. Hey gidi 2012
Bir de biz arkadaşla ortak oynayıp, ortak yatırıyorduk yıldıza gelince 300 den falan satıyorduk.

Bu aya kadar MegaCheats, şimdi Plitch olan platformda 2 yıllık en üst düzey üyeliğim var, öyle diyeyim ne kadar hileci olduğumu anlayın. Bu tür platformlarda nerdeyse tüm SP oyunların trainerları var hatta bulamadığınız olduğunda ticket açıp söylüyorsunuz onlar yapıyorlar. XCOM Enemy Unknown gibi birkaç oyuna taleple trainer yaptırmışlığım var. İnternetteki trainerların bazılarında zararlı yazılım oluyor, bu riske girmemiş oluyorsunuz böylece. Reklam gibi oldu ama neyse, Plitch bunu görüp 660 gün kalan şimdiki aboneliğim bitince 2 yıl daha beleşe verir belki. :D

Benim için oyunlar fantezilerimi (ütopyalarımı) gerçeğe dönüştürmek için bir eğlence aracı. Cities Skylines'da 100-150 bin kişilik ufak ama her anlamda kusursuz bir şehir kurmayı seviyorum ama o düzeye gelmek için 100 saat oynama kısmını sevmiyorum. Oyunlar bende bir şeyi başarma tutkusunu tetiklemediği (başarma tutkumu oyunlara indirgemiyorum) için önemsediğim tek şey istediğimi gerçekleştirmek oluyor.

Rekabetçi ve online oyunları zaten yıllardır oynamıyorum, hayatımda bir stres kaynağına ihtiyacım yok.

Not: En uzun abonelik süresi platform adı değişince 1 yıllığa indirilmiş. :D

GTA serilerinde hile açmamak elde değil zaten. Multiplayer olarak tek hatırladığım zamanında Point Blank oynarken oynayanlar hatırlar hileler acayip artmıştı. Her 2 maçta bir hile kesin geliyordu. En son yan komşumuz olan bir abi bana da açmıştı. 2 el atıp silmiştim hileyi.

Hanginiz Hypixel'de uçma cesaretini kullandı?
Bundan ban yemedim. Ama arkadaşın bilgisayarında ayakta 7CPS ile merdiven yaptığımda ''BUM!'' 1 yıl ban :D

Geri
Yukarı