Oyunlarda hiç hile yaptınız mı?

Singleplayer sadece EU IV'ü ilk zamanlarda hileli oynuyordum ama bıraktım. CS:GO'da da wallhack ile oynuyorum.

Minecraft'ta huzuni mi öyle bir şey vardı. Yol yaparken aşağı düştükçe geri yukarı çıkıyordum. Çok zevkliydi. ( Multiplayer )

Warband'de herkesin hile yaptığını görünce para hilesi falan yapıp denemiştim. Sonuç 1 saat sonra oyunu kapatmak oldu. Onun dışında hiçbir oyunda hile yapmadım. İnsanlar nasıl hileden zevk alıyor anlamıyorum.

Hocam yaptığım hileler GTA:SA'da JETPACK açmak :D. MP'de hiç hile yapmadım ve yapmam.

Merhaba arkadaşlar. Oyunlarda (singleplayer veya multiplayer fark etmeksizin) hiç hile yaptınız mı?
Ben singleplayer'da çok hile yaptım :D. Ancak hilesiz de çok oynadım. Multiplayer'da ise en son craftrise adlı bir Türk Minecraft sunucusunda 2016 yılında hile açıp oynamıştım. Ondan beridir hiç multiplayer'da hile açmıyorum ve açanları da anlamıyorum.

Singleplayerlarda fling trainerı açıp oyunu bitiyorum daha zevkli geliyor bana.

Merhaba arkadaşlar. Oyunlarda (Singleplayer veya Multiplayer farketmeksizin) hiç hile yaptınız mı?
Ben Singleplayer'da çok hile yaptım :D. Ancak hilesiz de çok oynadım. Multiplayer'da ise en son CraftRise adlı bir Türk Minecraft sunucusunda 2016 yılında hile açıp oynamıştım. Ondan beridir hiç Multiplayer'da hile açmıyorum ve açanları da anlamıyorum.
Multilerde hiç yapmadım.
Single oynarken de çok gerekmedikçe yapmam.
NFS ile para hilesi her zaman yapılır ama :D.

Geri
Yukarı