Oyunlarda Hileyi Nasıl Yapıyorlar?

Nihilianth

Decipat
İki sorum var, araştıracak zamanım olmadığı için buraya yazıyorum.
1 - ) hileyi nasıl yapıyorlar, oyunun açığından yararlanarak mı, yoksa başka bir şey mi?
2 - )Fortnite'da toplam 3220 saatim var, 3. sezondan beri oynuyorum gram hileye karşılaşmadım, sadece solo turnuvalarda Duo olanları gördüm onlarda oyun içinden hemen ban yediler, ancak CS:GO'da ipini koparan hile bunun önüne geçemezler mi? Epic gibi yapamazlar mı?

1 - ) hileyi nasıl yapıyorlar, oyunun açığından yararlanarak mı, yoksa başka bir şey mi?
2 - )Fortnite'da toplam 3220 saatim var, 3. sezondan beri oynuyorum gram hileye karşılaşmadım, sadece solo turnuvalarda Duo olanları gördüm onlarda oyun içinden hemen ban yediler, ancak CS:GO'da ipini koparan hile bunun önüne geçemezler mi? Epic gibi yapamazlar mı?
CS:GO hileleri genelde C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive dosyasının içindeki normal kodları Microsoft Visual Studio ile VAC'a düşmeyecek şekilde değiştiriliyor.

Epic uğraşıyor dava falan açıyor ama CS:GO parasının derdinde hileyi cheetah Engine. Gibi programlar ile yapılıyor hile yapmayı pek bilmediğim için bir şey söylemek zor ama bir oyun açığından yararlanıyorlar diyebiliriz.

CS:GO hileleri genelde C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive dosyasının içindeki normal kodları Microsoft Visual Studio ile VAC'a düşmeyecek şekilde değiştiriliyor.
Visual Studio ne alaka ? O yazılım geliştirme programı değil mi ?

Nasıl hile yapıldığını anlamak için bu videoya bakabilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Onun dışında tabi ki yapılabilir ancak Valve neden CS:GO için aynı şeyi yapmıyor bilmiyorum diğer şirketler için mesela ben Diablo 3 oynuyorum ve orada paragon kasmak için insanlar bot kullanabiliyor ve Blizzard bunu bile çok kolay fark edip banlayabiliyor insanları ama maalesef CS için bu tarz şeylerin söz konusu olmaması ilginç

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı