Oyunlarda ne kadar agresifsiniz?

Soniicc

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO oynuyorum ve insanlar sanki bir turnuvada ve ya sanki ucunda ölüm varmış gibi davranıyor. Kazanma hırsını anlarım. Fakat sizden kötü oynayan birini aşağılamak çok saçma. İnsanlar oyun oynadıklarının farkında değiller. Biri kötü oynadığı zaman ona bağırmak "noob" gibi kelimeler kullanmak ne kadar doğru ? Takım arkadaşının daha kötü oynamasından başka bir şeye yaramıyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO oynuyorum ve insanlar sanki bir turnuvada ve ya sanki ucunda ölüm varmış gibi davranıyor. Kazanma hırsını anlarım. Fakat sizden kötü oynayan birini aşağılamak çok saçma. İnsanlar oyun oynadıklarının farkında değiller. Biri kötü oynadığı zaman ona bağırmak "noob" gibi kelimeler kullanmak ne kadar doğru ? Takım arkadaşının daha kötü oynamasından başka bir şeye yaramıyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ?
Kendi yaptığım şey şu eğer her zaman girdiğim arkadaşlarımdan biri normalde yapabildiği bir şeyi yapamazsa ağır dalga geçerim ama bu bizim aramızda sürekli olan bir şey olduğu için kimse takmaz. Yabancı insanlar (Türkiye'den veya farklı bir yerden) seninle aynı takımdayken eğer bir durumdan dolayı seni aşağılamaya başlarsa çözüm basit. Sustur gitsin. Vereceği bilgiyi haritadan da görebiliyorsun sonuçta.

Genelde arkadaşlarımla oynuyorum, kötü oynarsak daha çok eğleniyoruz. Chill mod :). Açıkçası tanımadığın insanlar ile girerek baş ağrıtmaya hiç gerek yok.
Başkasını aşağılamak aşağılık olmanın belirtisidir. Eğer bu tür söylemlerde bulunanlar oyunu çok ciddiye alıyorlarsa profesyonel takım kursunlar.

Tanımadığım biriyle oynadığı zaman ve beni eziklediği zaman ona işkence edesim geliyor. Clash Royale oynarken bile kaybettiğim zaman masada ki su şişesini duvara fırlatıyorum. Bazen de hiç umrumda olmuyor.

Yeni başladım ve AWP ile umduğum yerden bir adam çıkması için 5 saat bile bekleyebilirim. Evet bu biraz takımı riske atıyor ama ne bileyim çok hoşuma gidiyor bekleyip birisini hs lemek.

Yeni konular

Geri
Yukarı