Ne kadar sosyalsiniz?

Üniversiteye başlamama rağmen tek bir arkadaşım bile yok, sıfır sosyallik diyebilirim ama sürekli şehir değiştirdiğimden de olabilir tabi. 😅
Arkadaş edinmeye fırsatım olmuyor olsa da bir gidiyorum bir geliyorum o da sürekli olmuyor maalesef.

İnsanlardan o kadar sıkıldım ki kafa dengi bir iki arkadaşım hariç çevremde neredeyse hiçbir insan yok. Dışarı çıkıp birbirinden farkı olmayan insanların birbirinden farkı olmayan muhabbetlerini dinlemek çok yorucu oluyor.

Beş sağlam arkadaşım falan var, ikisi kardeşim gibi. Bir de kız. Ailem harici iletişim kurduğum tüm canlılar bunlar, derecesini siz koyun.
Ha iletişimde falan sıkıntı çekmiyorum, ortamın ortasına atlayıp 50 tane arkadaş yapmayı sevmiyorum sadece. Az olsun öz olsun.

Aslında oldukça sosyaldim okulda popülerdim sevgilim vardı dershanede her ders çıkışı arkadaşlarla 2'şer bira içerdik. Ajitasyon yapmak istemiyorum ama depremden sonra şehrim yok oldu 2tane yakın diyebileceğim arkadaşımı kaybettim ve şu anda Instagram DMleri ve telefon aramaları dışında hiçbir arkadaşım kalmadı. Hepimiz dağıldık.

Az sosyalim. Eskiden çok daha iyiydim ama liseye geçtiğimden beri kişilerin kalitesinin düşüklüğü ve her şeyi küfrederek ve bağırarak kabul ettirmeleri, her şeyde güç gösterisi yapmaları ve dünyadan bihaber sadece mobil oyunlarla başından geçen olayları konuşmaları yüzünden sosyallikten baya uzak kaldım ve özgüvemim düştü. Neyseki ortaokul arkaşlarımla hala görüşerek akıl sağlığımı koruyabiliyorum.

Aslında oldukça sosyaldim okulda popülerdim sevgilim vardı dershanede her ders çıkışı arkadaşlarla 2'şer bira içerdik. Ajitasyon yapmak istemiyorum ama depremden sonra şehrim yok oldu 2tane yakın diyebileceğim arkadaşımı kaybettim ve şu anda Instagram dmleri ve telefon aramaları dışında hiçbir arkadaşım kalmadı. Hepimiz dağıldık.

Geçmiş olsun hangi şehirdi.

Ben dünyanın en yalnız ve asosyal insanıyım. Asosyal kelimesi benim için bulunmuş olmalı. Arkadaşım yok diyip 100 kişiyle konuşanlardan değilim kelimenin doğru anlamıyla arkadaşım yok. Annem dışında kimsem yok.

Başkan sevgili mevzusu için konişim gerçekten samimi seviyorsan bir insanı tabii ki de o da seni seviyorsa bir ilişkiye başla.

Arkadaşlarını dikkatli seç mütevazi insanlarla takıl kişisel görüşüm.

Hayatımı anlatmak gerekirse çok kötü bir hatamdan dolayı belki de hayatımı mahvettim lisede 2 sene açıktan babamımn iş yerinde çalıştım o sürede çok vakit kaybettim okumaya niyetim yoktu 2 sene sınava girmedim aksilikler çıktı şu an 12 olmam gerekirken 10'um sınıfımdakiler malum kafama uymuyor çoluk çocuk üst sınıflarda keko erkekler kızlarda böyle hayvan keko seviyor bende böyle biri değilim hiçbir şey zevk vermiyor artık PC ile mutluydum son zamanlarda artık onlada sıkılmaya başladım moralim bozuk değil psikolojik olarak bitkin değilim iyiyim fakat keşke böyle olmasaydı diyorum.

Geri
Yukarı