Ne kadar sosyalsiniz?

emirhannk

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Mersin
Ben kendimi çok yalnız hissediyorum yani sevgili desen 2 kere oldu o da 1 haftadır en fazla arkadaş desen defalarca kazık yedim şu an dışarı çıksam kuzenimden başka birisini çağırsam gelmez. Yani diyceğim o ki sadece ben mi yaşıyorum bu durumu? Etrafımdaki herkes o kadar sosyal ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başkan sevgili mevzusu için konişim gerçekten samimi seviyorsan bir insanı tabii ki de o da seni seviyorsa bir ilişkiye başla.

Arkadaşlarını dikkatli seç mütevazi insanlarla takıl kişisel görüşüm.

İnanılmaz derecede sosyalim çevremin dediğine göre ve kendim de farkına varmaya başladım. Evde duramıyorum mesela hep insan göresim geliyor ve herkesle konuşurum herkese uyum sağlarım ama gerçekten bana iyi geliyor ve insanlara bağlanmamaya çalış benim hayatımda 200 kişi vardır 50 kişisiyle sürekli konuşurum buluşurum ama sadece 5 kişi benim için değerlidir. Diğerleri olmasa da olur yoluma devam ederim yani doğru insanlara doğru duyguları verdiğinde yarı yolda bırakmazlar emin ol.

100/99 sosyalim. 1 puan oyunlara gidiyor. Bu kadar sosyal olmamın sebebi hala ilkokul ve ortaokul arkadaşlarım ile görüşmem. Lisedekilerle görüşmüyorum :D

IMG_20230202_192036.jpg
IMG_20230307_000500.jpg
IMG_20230223_004319.jpg

Kadar sosyalim.

Bazı haftalar günün her dakikasını başkasıyla takılarak geçirip haftada 20-30 kişiyle tanışırken bazı haftalar 2 kişi hariç kimseyle konuşmadığım oluyor.

Gerçek hayatta neredeyse asosyalliğin eşiğindeyim utangaçlığım sağolsun, ama internette daha sosyalim.

Geri
Yukarı