Oyunlarda optimizasyon sorunu olması nedir?

AteşMalik

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, oyunlarda optimizasyon sorunu nedir anlatabilir misiniz? Hiçbir fikrim yok bu konu hakkında sormamın sebebi ise Mafia Definitive Edition serisini aldım ve hiç olumlu yorum yok. Başlamayı düşünüyorum ve optimizasyon sorunları olduğunu söyleniyor. Optimizasyon sorunu oyunlarda nedir nasıl bir etki sağlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS düşüşleri takılmalar vs yaşarsın sinir bozar kısaca helede sistem gereksinimlerini rahatlıkla karşılayan bir makinen varsa. Sırf bu yüzden FC24 gibi oyunları oynamıyorum örnek olarak.

Yani sisteme herhangi bir zarar vermiyor ama performans ve takılmalar oluyor bu da oyunla alakalı çözülmez bir sorun mu?

FPS düşüşleri takılmalar vs yaşarsın sinir bozar kısaca helede sistem gereksinimlerini rahatlıkla karşılayan bir makinen varsa. Sırf bu yüzden FC24 gibi oyunları oynamıyorum örnek olar.

Peki son günlerde crash yemeye başladım böyle bir sorun yoktu neden oluyor?

FPS düşüşleri takılmalar vs yaşarsın sinir bozar kısaca helede sistem gereksinimlerini rahatlıkla karşılayan bir makinen varsa. Sırf bu yüzden FC24 gibi oyunları oynamıyorum örnek olar.

Peki son günlerde crash yemeye başladım böyle bir sorun yoktu neden oluyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı