Oyunlarda performans arttırma

Güç kullanımını yükselttiğimiz için normal FPS'de artış oldu mu?
henüs bir oyuna girmedim girince mesajına cevap olarak söylerim de şeyi diyorsun dimi güç planından yaptığımız

sürücüm güncel overclock pek güvenemedim parçayı yakma ihtimalı var çünkü dikey senkrazisyon açık nerdeyse hepsini yaptım şimdi deniyorum
Evet ama dediklerimin hepsini yapmaya çalış tekiyle pek artmaz.
çok teşekkür ederim gerçekten baya akıcı bir şekilde cs go oynuyorum hemde laptop ısınmadan tek sorun biraz ping yapıyor yani baze 60 lara 70 lere çıkıyor çözümü var mı

Son düzenleme:
Sürücüm güncel overclock pek güvenemedim parçayı yakma ihtimalı var çünkü dikey senkrazisyon açık neredeyse hepsini yaptım şimdi deniyorum.

Çok teşekkür ederim gerçekten bayağı akıcı bir şekilde CS:GO oynuyorum hem de laptop ısınmadan tek sorun biraz ping yapıyor yani baze 60'lara 70'lere çıkıyor çözümü var mı?

Pingi ben çözemem ama sorunun çözüldüyse ne mutlu bana çözüm olarak işaretlersen sevinirim.

GTA 5 için konuşmam gerekirse 800x600 çözünürlükte en düşük ayarlarda oynamak mecburiyetinde kalacaksınız gibi görünüyor. Ben öyle yapıyordum...

Kasma devam ediyorsa bir şekilde 640x480 çözünürlüğe düşürebilirsiniz.

Bu video yardımcı olabilir :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Attığım video dışında bu kanalın GTA V ile ilgili 2 tane daha videosu var. Onlara da göz atabilirsiniz.

Özür dilerim de göremedim görüntü paylaşır mısınız?

GTA 5 için konuşmam gerekirse 800x600 çözünürlükte en düşük ayarlarda oynamak mecburiyetinde kalacaksınız gibi görünüyor. Ben öyle yapıyordum...

Kasma devam ediyorsa bir şekilde 640x480 çözünürlüğe düşürebilirsiniz.

Bu video yardımcı olabilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Attığım video dışında bu kanalın GTA V ile ilgili 2 tane daha videosu var. Onlara da göz atabilirsiniz.

Arkadaşın o çözünürlükte zevk alacağını zannetmiyorum. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı