Oyunlarda Ping Sorunu

bigboss035

Hectopat
Aldığım değerler budur arkadaşlar.
League of Legends, Fornite vb. Herhangi online oyunda 10 saniye normal ping alıyorum sonra 10 saniye oyunda internet gitmiş gibi oluyor sonra tekrar aynı ping e dönüyor. Böyle devam ediyor. İnternet şirketini aradım ben kendi bilgisayarımdan işlem yapacağım dedi yaptı. Ama hiçbir şey değişmedi. Sonra tekrar aradım hız testi yapmamı istedi ping değerleriniz sizinde gördüğünüz üzere normal gözüküyor bizden kaynaklı bir şey değil sizin bilgisayarınızdan olabilir dedi. Ne yapmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• IMG_20190917_205351.jpg
    IMG_20190917_205351.jpg
    360,5 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bendede aynı sorun oluyordu çözdüm. Cs de anlık ping giriyordu bendede çözüldü. 1 saat sonra tekrar yazicam hocam. Şu an müsait değilim.

Hocam öncelikle şu videoyu izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
daha sonra buradan arkadaşın anlattığı programı indirin. Home Daha sonra videodaki arkadaşın yaptığını yapın. Yaptıktan sonra programı kapatmayın. Küçük modu pencerede olmadığı için görev çubuğundaki simgesine sağ tıklayıp küçük moda alabilirsiniz. Ben denedim oldu. Denedikten sonra sonucu bildirirseniz sevinirim. İyi eğlenceler.🙂

Hocam öncelikle şu videoyu izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
daha sonra buradan arkadaşın anlattığı programı indirin. Home Daha sonra videodaki arkadaşın yaptığını yapın. Yaptıktan sonra programı kapatmayın. Küçük modu pencerede olmadığı için görev çubuğundaki simgesine sağ tıklayıp küçük moda alabilirsiniz. Ben denedim oldu. Denedikten sonra sonucu bildirirseniz sevinirim. İyi eğlenceler.🙂
Bu Wifi bağlantısı için sanırsam denedim değişen bir şey olmadı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı