Oyunlarda sinirlenmemek için ne yapmalıyım?

Yer
Antalya Konyaaltı
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bileşenler:Ventus GTX 1660 Super AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor Monitör: Casperın Eski Siyah Monitör'ü İşletim Sistemi: Windows 10 Ana kart: Gigabyte A320M-S2H
Meslek
9.Sınıf Öğrencisi
Arkadaşlar bu sıralar çok oyunlarda sinirleniyorum ve ben artık buna yeter diyorum. Pazartesi günü sinirden monitöre yumruk attım hem monitör birazcık çizildi. Nasılsa artık hem elim fena acıdı. Bu konuya nasıl çözüm bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu sıralar çok oyunlarda sinirleniyorum ve ben artık buna yeter diyorum. Pazartesi günü sinirden monitöre yumruk attım hem monitör birazcık çizildi. Nasılsa artık hem elim fena acıdı. Bu konuya nasıl çözüm bulabilirim?
Levo gibi odana kum torbası takıp sinirlenince kalkıp vurabilirsin 🤓

Eğer kaybettiğinizde sinirleniyorsanız kazanmak ve kaybetmek arasındaki dengeyi öğrenmelisiniz. Yok her türlü oyun içinde sinirleniyorsanız en iyimser ve olumlu çözüm o oyuna biraz ara vermektir.

Sinirlendiğin oyuna göre değişir. Souls-like oyun oynuyorsan bossla savaştığın vakit çok uzun süre olduysa biraz ara verebilirsin. Çünkü böyle oyunlarda stresli olmak oynanışı çok düşüyor. (Bakınız: Sekiro, Dark Souls serisi).
Eğer rekabetçi oyunlar oynuyorsan daha iyi olmaya bak aim geliştir. Oyununu gelişitir ve bol bol tecrübe et. Kaybettiğin her vakit bir tecrübe edindiğini unutmamalısın. Kaybetmen seni daha iyi yerlere taşır.

Yeni konular

Geri
Yukarı