Oyunlarda takılma sorunu

Mustafaww

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Çoğu oyunda takılma yaşıyorum, bir anda gidip geliyor. Ekran kartında CW var ses gidip geliyor. Sıkıntıyı az çok tahmin edebiliyorum. Monitör 1600x900 destekliyor.

Sistemim:
.GTX1070
.Intel i5 8600k
.Gskill 8GB 3733Mhz(4x2)
.MSI Z370 Gaming Plus
.Toshiba 1 TB 7200 RPM

Son düzenleyen: Moderatör:
Birşey sorabilirmiyim bu 390 öncesinden kasıt ne bende 1660 ti yüklü 430 WHQL kullanıyorum 390 öncesi yüklemelimiyim.

1660ti için bu seçenek olmayabilir. Çünkü kartınız yeni, kullanabileceğiniz en eski sürücüye bir bakın.
GTX1070 için yapılabilir bu söylediğim. Çünkü şahsen GTX1070 kullanıyorum ve yeni sürücüler ile anlık FPS drop yaşıyorum. Ancak eski sürücü yüklediğimde Kart daha stabil çalışıyor FPS drop olmuyor.

Çoğu oyun derken? Oyunları belirtir misiniz? Ona göre yorumlayalım, 8 GB bellek yetersiz kalıyor olabilir, bunun ile birlikte Afterburner değerleri paylaşırsanız iyi olur.

Çoğu oyun derken? Oyunları belirtir misiniz? Ona göre yorumlayalım, 8 GB bellek yetersiz kalıyor olabilir, bunun ile birlikte Afterburner değerleri paylaşırsanız iyi olur.
Yüksek ve en yüksek. Hocam fotoda biraz sıkıntı yaşadım oyundayken çekmedi bende farklı bir şey deniyeyim dedi bu oldu.
3.png
Adsız.png
Adsız.png
Adsız.png2.png
Adsız.png2.png
4.png

Nvidia 390 öncesi WHQL bir sürücü yükleyin.
Mevcut sürücünüzü güvenli modda DDU ile kaldırmayı unutmayın.
hocam güvenlikte bir sıkıntı çıkar mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı