Oyunlarda uzaktaki nesneler render olmuyor

Gusein

Decapat
Yer
Azerbaycan/Bakü
Sistemimde 2 tane SSD var. Biri normal 240 SSD diğeri 500 GB m2. SSD kurulu olan oyunlarda sorun yok örneğin RDR2 SSD üzerinde oynuyorum sorun yok. Ama M.2'ye kurulu olan oyunlarda GTA 5, FH4, mobil PUBG vs. render sorunu yaşıyorum. Mesela GTA 5'te arabayla 300km/s sürüyorum nesneler yakınlaştıkca render oluyor. İki SSD'nin de sağlık durumu %98, sorun sizce neden kaynaklanıyor? Bu sorun tüm oyun keyfimi kaçırıyor.

GTX 1650 ekran kartı bendede mevcut ve yakın zamanda bende GTA oynadığımda böyle bir sıkıntı ile karşılaşmadım ekran kartınızın geforce experience uygulaması ile son sürümde olup olmadığı kontrol etmenizi ve oyunu experience üzerinden önerilen ayarlarda açmanızı tavsiye ederim.

GTX 1650 ekran kartı bende de mevcut ve yakın zamanda bende GTA oynadığımda böyle bir sıkıntı ile karşılaşmadım ekran kartınızın GeForce Experience uygulaması ile son sürümde olup olmadığı kontrol etmenizi ve oyunu Experience üzerinden önerilen ayarlarda açmanızı tavsiye ederim.

Az önce güncellemeyi yaptım. Tavsiye edilen açacağım sonucu sizinle paylaşırım.

GTX 1650 ekran kartı bende de mevcut ve yakın zamanda bende GTA oynadığımda böyle bir sıkıntı ile karşılaşmadım ekran kartınızın GeForce Experience uygulaması ile son sürümde olup olmadığı kontrol etmenizi ve oyunu Experience üzerinden önerilen ayarlarda açmanızı tavsiye ederim.

Teşekkürler sorun çözüldü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı